Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2019 » Квітень » 24 » Головна зустріч для ТОП-менеджерів усіх підрозділів логістики

Розміщення новин компаній

Головна зустріч для ТОП-менеджерів усіх підрозділів логістики

30 - 31 травня 2019 року в Києві традиційно відбудеться головна зустріч для ТОП-менеджерів усіх підрозділів логістики, XXI практична конференція - Всеукраїнський День Логиста, весняний сезон.

Дата і місце проведення Всеукраїнського Дня Логіста
: 30-31 травня, м Київ, вул. Микильська, 2 (Димитрова), Готельно-ресторанний комплекс Siesta.

Всеукраїнський День Логіста традиційно об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюжка поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

У перший день, 30 травня, Ви зможете взяти участь в Конференції, в рамках якої почуєте доповіді провідних фахівців логістичних компаній України і експертів-практиків логістики від рітейлерів і постачальників на злободенні теми ринку праці, транспортної логістики, вплив законодавства та інші актуальні теми. Доповіді від практиків це родзинка заходу.

Другий день, 31 травня, буде наповнений майстер-класами від логістів-практиків, які поділяться кейсами з оптимізації й автоматизації бізнес процесів складської логістики. Кожен зможе знайти потрібну йому тему і перейняти унікальний досвід для практичного використання у себе в компанії.

Так само в цей день Ви зможете стати учасником або глядачем змагань водіїв навантажувачів.

Конференція збере більше 250 директорів транспортної, складської логістики і фахівців ЗЕД для знаходження рішень на всіх етапах ланцюга поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

У програмі конференції:


Шпак Іван, Аналітик відділу аналізу ринків компанії Pro-Consulting.
Тема: Аналіз обсягу вантажоперевезень в Україні. Структура ринку. Зміна перевезення вантажів за видами транспорту.

Валерій Губарєв, Експерт Комісії з митних питань громадської ради при ГУ ДФС в місті Києві. Провідний експерт компанії «Незалежне Митне Агентство». 1993-2015 рр. Державна митна служба України.
Тема: Митні ризики в логістичних процесах міжнародної торгівлі. Як правильно використовувати митну логістику в зовнішньоекономічній діяльності.

Дмитро Пасенков, Керівник департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері промислової та логістичної нерухомості, Cushman & Wakefield.
Тема: Тенденції та перспективи ринку складської логістики в 2019-2020 роках. Аналіз основних чинників: вакантність, попит, нова пропозиція. Основні угоди на ринку в QI 2019 годa.

Віктор Усатий, Керівник Київського регіонального структурного підрозділу «Логістік Форкліфт».
Тема: Водій навантажувача. Цінність кваліфікованого персоналу, правильний підбір, навчання.

Тетяна Лазуренко, Начальник департаменту логістики, ТОВ «Субару Україна».
Тема: Взаємодія логістики з суміжними підрозділами в компанії і вплив на загальний результат.

!Програма формується актуальними темами та спікерами.

Спецпроекти в рамках конференції:

• Змагання водіїв вилочних навантажувачів
. Це можливість не тільки показати Вашим сьогоднішнім і потенційним клієнтам високий рівень роботи Ваших фахівців вантажної техніки, а й приємна можливість виграти цінні призи, як для компанії, так і самим водіям.
• Виставка обладнання, техніки і технологій обіцяє демонстрацію інновацій в логістиці. Це можливість, в буквальному сенсі доторкнутися до обладнання, техніки. Приміряти "на себе" і оцінити придатність для Вашого бізнесу.
• Тематичні майстер-класи зі складської логістики. Другий день заходу буде наповнений майстер-класами від практиків-логістики, які розкриють актуальні кейси та поділяться з учасниками досвідом реалізації проектів.

Вперше за 10 років Всеукраїнський День Логіста виходить за рамки звичного формату: В цьому році Особливістю заходу, стануть:

Змагання водіїв навантажувачів.

Офіційним Партнером змагань виступить компанія - Logistic Forklift.

Змагання будуть проходити на техніці Logistic Forklift, а саме на автонавантажувачі Goodsense, з Коробка - автомат.

Серед постійних учасників Дня Логіста
: Афина – Групп, Cushman & Wakefield, Delivery Group, European Pallet Association E.v. EPAL, Fozzy Group, Nemiroff, Neolit Logistics, Pro-Consulting, Smart Solutions, Utec Logistics, Vodafone Украина, АВК Конфекшинэри, Алло, Апскейл Лоджистикс, АрселорМиттал Кривой Рог, АТБ-маркет, Бель Шостка, BERTA group, Билла Украина, Велика Кишеня, Глобинский мясокомбинат, Евромикс, ИнтерКаргоТрак, Иприс-Профиль, Кормотех, КТ Украина, Метро кеш енд Кері Україна, Мироновский хлебопродукт, Модерн-Экспо, Море Пива, EVA, Рабен Украина, Самсунг Электроникс Украина Компани, Субару Украина, УВК, Транспортная компания SAT, Юрия-Фарм, Таврия В, Эпицентр К, ЭНЕРДЖИ ГМБХ, Ekol Logistics, и др.

Відгуки учасників конференції:


- Высокий уровень мероприятия. Высокая квалификация докладчиков. Считаю, что
конференция не просто важна, она необходима. Все что связано с автоматизацией
процессов, абсолютно все!!! Благодаря конференции узнал о новых IT решениях, конфе-
ренция станет темой для внедрения некоторых из них в моей компании.
Александр Чукило, «Корса».

- Считаю, что конференция важна, особенно темы: «Аналитика рынка труда – тренды
и проблемы логистов и не только», «Украинская таможня. Особенности выполнения
таможенных формальностей при перемещении товаров через таможенную границу
Украины.
Андрей Пушкарь, «Броксис Логистик».

- Запомнилась хорошая технология, продуманность до мелочей. Конференция дает воз-
можность подготовить компании к автоматизации, оптимизации бизнес-процессов.
Благодаря событию получил новый опыт от коллег.
Александр Коркунда, «Голден Тайл».

- Конференция важна для общего развития. Отличная организация мероприятия. Понравилась тема кража груза, понимание схем воровства при доставке, буду предпринимать меры на своем предприятии и контроль перевозчиков.
Евгений Черкасов, «СТВ Групп».

- Получил возможность познакомиться с коллегами по направлению. Реальные методы, практики, решения для использования в реальных логистических ситуациях (проблемах).
Алексей Бондарчук, ООО «АТБ-маркет»

Відео - відгуки учасників Всеукраїнського Дня Логіста дивіться на нашому YouTube каналі.

Партнери Всеукраїнського Дня Логиста:
Офіційний Партнер - Logistic Forklift
Энергетичний Партнер - Энерджи ГМБХ
Трансформаційний Партнер - YouCoach
Партнер кава-брейків - Trevi

* Пакет «Стандарт» доступний тільки учасникам від компаній рітейлерів, дистриб'юторів, виробників. Для Постачальників рішень і послуг дуступно пакети: «Преміум», «Бізнес».

Отримайте знижку 5% за промокодом ОК2

Контакти організаторів: 067-828-22-59, ok@trademaster.com.ua

Не пропустіть можливість зустрітися з елітою логістичного ринку України. З нетерпінням чекаємо Вас на XXI Всеукраїнському Дні Логіста!

Організатор TradeMasterGroup. 10 років довіри ТОП-менеджерів України та зарубіжжя.

______________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 283 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz