Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Квітень » 21 » Графіка Radeon допомагає геймерам вижити серед мертвих в World War Z

Розміщення новин компаній

Графіка Radeon допомагає геймерам вижити серед мертвих в World War Z

Геймери зі всього світу починають битися за виживання серед хижих зомбі в World War Z. Компанії AMD та Saber Interactive тісно співпрацювали, щоб забезпечити власникам графічних процесорів Radeon оптимальний ігровий процес і максимум вражень від знищення нещадних мерців.

Поряд з оптимізацією нульового дня (Day 0) для World War Z, драйвер Radeon Adrenalin Edition 19.4.2 забезпечує найкращий ігровий процес за допомогою таких особливостей:

• Неймовірна продуктивність: відеокарти AMD Radeon демонструють виняткову продуктивність для роздільних здатностей 1080p, 1440p і 4K з DirectX 12 і Vulkan;

• Shader Intrinsics: прямий низькорівневий зв'язок гри World War Z з графічним процесором мінімізує програмні абстракції і підвищує швидкість і продуктивність графіки Radeon;

• Асинхронні обчислення і функція Rapid Packed Math: відеокарти AMD Radeon забезпечують покращене використання графічного процесора, зменшення кількості вхідних затримок, а також підвищення ефективності та продуктивності з функціями Rapid Packed Math і Async Compute. Все це дозволяє відеокартам Radeon демонструвати більш високу частоту кадрів і глибину промальовування.

Зростаюча екосистема Radeon FreeSync, яка підтримується вже на 700 моніторах, допомагає відчути кожен момент, від якого холоне кров, в грі World War Z. З використанням технології FreeSync в постапокаліптичній бойової зоні від Sabre Interactive геймери зможуть насолодитися ідеальними, чіткими кадрами без мерехтінь і розривів зображення.

World War Z вже доступна для ПК з Windows на Epic Games Store, а також для PlayStation®4 і Xbox One. Ви можете знайти більше інформації на Facebook, в Twitter і Instagram.
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 133 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz