Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Електроніка » 2019 » Вересень » 9 » HONOR представив додаток для людей з порушеннями зору та вдосконалену стратегію розумного будинку IoT на виставці IFA

Розміщення новин компаній

HONOR представив додаток для людей з порушеннями зору та вдосконалену стратегію розумного будинку IoT на виставці IFA

В Берліні на виставці IFA 2019 бренд HONOR представив додаток PocketVision з технологією штучного інтелекту для полегшення читання користувачам із порушеннями зору та вдосконалену стратегію розумного будинку IoT. Флагманський смартфон HONOR 20 PRO також отримав ряд оновлень: новий колір Icelandic Frost, функцію автоматичного визначення ISO на основі рівня зовнішнього освітлення та нову бета-версію оболонки EMUI 10/Magic UI 3.0. Всі новинки компанія представила у рамках своєї глобальної місії – створювати технології, які допоможуть користувачам вести комфортне життя і бути на зв'язку.

 «HONOR використовує всі свої ресурси та розробки, щоб технології також допомагали вирішити соціальні проблеми в суспільстві», прокоментував Сем Юань, віцепрезидент бренду HONOR в Європі. «Ми раді представити додаток PocketVision на смартфонах HONOR 20 та HONOR 20 PRO. Він дозволить вести більш незалежний спосіб життя людям із порушеннями зору. А оновлена версія смартфона HONOR 20 PRO отримала поліпшені функції AI, останню версію фірмової оболонки EMUI 10 і новий колір Icelandic Frost. Посилюючи досягнення компанії в області AI, наші продукти забезпечують ідеальний досвід для шанувальників цифрових технологій».

HONOR PocketVision: додаток зі штучним інтелектом для людей з порушеннями зору

На виставці IFA HONOR представив PocketVision – додаток, який використовує AI-можливості смартфонів HONOR 20 та HONOR 20 PRO й чотирьохмодульну камеру, щоб допомогти людям із порушеннями зору читати документи, меню та інші тексти. Розроблений у партнерстві з організацією Eyecoming, додаток передбачає три режими використання: перетворення тексту на мову, збільшення тексту та негативне зображення тексту. HONOR також співпрацює з Королівським національним інститутом сліпих людей (RNIB), щоб підвищити обізнаність про бар'єри, з якими стикаються сліпі та слабозрячі люди. PocketVision можна безкоштовно завантажити з Huawei AppGallery, підтримуються англійська, португальська, німецька, іспанська, італійська та китайська мови.

Оновлення HONOR 20 PRO: колір Icelandic Frost і нова версія EMUI 10

Бренд представив флагманський смартфон HONOR 20 PRO у новому кольорі Icelandic Frost, на який бренд надихнула льодовикова лагуна Йокюльсарлон в Ісландії. А в четвертому кварталі 2019 року для цієї моделі стане доступна бета-версія EMUI 10.0/Magic UI 3.0 і темний режим інтерфейсу, більш комфортний для очей. EMUI 10.0/Magic UI 3.0 зробить HONOR 20 та HONOR 20 PRO ще більш зручними та візуально приємними.

HONOR 20 PRO продовжує отримувати позитивні відгуки: галузевий ресурс DxOMark присвоїв чотирьохмодульній камері HONOR 20 PRO 111 балів. А Європейська асоціація журналів з аудіо- і відеотехніки (EISA) назвала HONOR 20 PRO Lifestyle-смартфоном 2019-2020 років.

Удосконалена стратегія розумного будинку та інтернету речей HONOR

В рамках глобальної місії бренду була представлена стратегія інтернету речей «1+8+N». Мається на увазі підключення 8 категорій побутової техніки до 1 смартфону HONOR і супутнє підключення ряду продуктів партнерів бренду. Преміальний фітнес-трекер і розумний браслет HONOR Band 5 є частиною системи інтернету речей. Пристрій дозволяє вимірювати частоту серцевих скорочень, стежити за ритмами сну та фізичним навантаженням, допомагає вести здоровий спосіб життя.

Варто нагадати, що в рамках цієї стратегії на конференції розробників Huawei у серпні 2019 року HONOR представив перший смарт-телевізор HONOR Vision. Пристрій працює на основі процесора Honghu 818, NPU-чіпсета з функціями AI та флагманського Wi-Fi чіпсета.

«Молодь усього світу підтримує HONOR, і ми прагнемо залишатися топовим і модним брендом у сфері технологій», сказав Джордж Чжао, президент бренду HONOR. «Ми маємо кращі технології та програмне забезпечення, тому зараз бренд HONOR працює над лінійкою інноваційних продуктів, до якої увійдуть смартфони та розумні домашні пристрої».

###* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 135 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz