Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Липень » 8 » 8 липня 2019 року асистуючої компанії «КОРІС Україна» виповнюється 25 років

Розміщення новин компаній

8 липня 2019 року асистуючої компанії «КОРІС Україна» виповнюється 25 років

Для страхового ринку України 25 років - це дуже поважний вік. За цей час компанія пережила кілька етапів розвитку. З моменту заснування в 1994 році і аж до 2013 року компанія працювала як «КОРІС Україна» групи компаній «Coris International».

З березня 2013 року компанії групи по всьому світу перейшли під бренд April, що належить великому французькому холдингу «April International». У липні 2015 року контрольний пакет акцій був викуплений генеральним директором, а 3 червня 2019 року Костянтин Шусторович, збільшив приналежну йому частку акцій компанії ПрАТ «КОРІС Україна» до 100,00%.

Компанія «КОРІС Україна» була піонером практично у всіх видах асистансу. За чверть століття роботи на ринку України компанія врегулювала неймовірну кількість різноманітних ситуацій і особистих історій, в яких надавала допомогу клієнтам в Україні та за кордоном, як за туристичним страхуванням, так і по ДМС і технічного асистансу.

Основні напрямки діяльності компанії:

- Туристичний асистанс для виїжджаючих за кордон;
- Медичний асистанс всередині України;
- Технічний асистанс (допомога на дорозі при поломки, врегулювання страхових випадків по КАСКО і ОСАГО).

Нагадаємо, що асистуюча компанія «КОРІС Україна» є основоположником і одним з лідерів ринку міжнародного медичного асистансу в Україні.

Також в останні роки компанія активно розвиває інновацій - такі як нова CRM-система, IT-платформа, оновлена система телефонії та ін. - що дозволило підвищити рівень доступності операторів по всіх каналах комунікацій і вельми гнучко підлаштовуватися під запити клієнтів - як туристів, так і страхових компаній і автоімпортерів.

За 25 років контакт-центр компанії обробив звернення з 150 країн світу, вартість випадків становила від 30 до $ 300 тис.

«Не дивлячись на всі кризи та ситуацію в останні роки ситуацію в Україні, ми залишаємося на ринку і утримуємо свої лідируючі позиції, - говорить Костянтин Шусторович, Генеральний директор« КОРІС Україна», - і вік в 25 років - це все ще період молодості! Ми розвиваємося, трансформуємося, стаємо кращими. І ми будемо прагнути досягти більшого!».

Якість і ефективність - два постулати роботи компанії. Головним завданням лідера ринку асистансу залишається оперативне і якісне врегулювання збитків з максимальним комфортом для клієнта. У той же час, компанія націлена виробляти врегулювання найбільш ефективним способом, для чого вона використовує напрацьовані зв'язки з медичними установами по всьому світу, удосконалює бізнес-процеси і використовує сучасні програмні рішення.

За останні 4 роки компанія «КОРІС Україна» залишається прибутковою. Число врегульованих випадків за весь період роботи компанії перевищує 300 000 з міжнародного асистансу, 250 000 з технічного асистансу і 200 000 з добровільного медичного страхування. Щорічний приріст валових доходів становить 20-35%.

Довідка про компанію «КОРІС Україна»:

• Асистує компанія «КОРІС Україна» була створена в 1994 році і є основоположником ринку міжнародного медичного асистансу в Україні.
• Основні напрямки діяльності компанії:
- Туристичний асистанс для виїжджаючих за кордон
- Медичний асистанс всередині України
- Технічний асистанс (допомога на дорозі при поломки, врегулювання страхових випадків по КАСКО і ОСАГО)
• За рік компанія обробляє тисячі звернень від українських туристів із сотень країн світу. Підрозділ технічного асистансу працює з тисячами автомобілістів по всій території України.
• За останні роки компанія удосконалила якість клієнтського сервісу. Був підвищений рівень доступності операторів по всіх каналах комунікацій (телефон, email, SMS, Web), почав роботу новий сайт, впроваджений ряд рішень з телекомунікацій і опрацювання звернень.
• «КОРІС Україна» визнаний лідером в категорії «Міжнародний асистанс» -2015 згідно щорічного рейтингу, проведеного журналом «Insurance TOP».
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 183 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz