Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Будівництво » 2019 » Січень » 21 » IBI-Rating визначило рейтинг надійності будівництва ЖК «NODUS»

Розміщення новин компаній

IBI-Rating визначило рейтинг надійності будівництва ЖК «NODUS»

Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва ЖК «NODUS» у м. Харкові на рівні 5 (висока надійність).

Проект передбачає будівництво 7-поверхового багатоквартирного житлового будинку підвищеної комфортності з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним гаражем у центральній частині міста.

Забудовник проекту – ТДВ «Житлобуд 2» – має 75-річний досвід реалізації будівельних проектів. Компанія володіє власними виробничими потужностями, які забезпечують практично повний будівельний цикл.
Будівництво ЖК «NODUS» розпочато у ІІ кварталі 2018 року, будівельна готовність на 30.09.2018 р. становила 28%. Введення в експлуатацію заплановано на грудень 2020 року.

Нерухомість у ЖК «Дует» реалізується через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ «ПРАМ». Обіг цільових облігацій урегульований на законодавчому рівні та контролюється НКЦПФР. Кредитний рейтинг облігацій – uaBBB, прогноз «стабільний».

ЖК «NODUS» розташовано в межах історичного ядра центра м. Харкова. Поруч знаходиться цілодобові супермаркети, відділення банків, метро, Палац одруження, парк Горького, Сумський ринок, площа Свободи, картинна галерея, приватні медичні центри, ресторани та бари, музеї.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитися на сайті IBI Rating.
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 305 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz