Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Серпень » 4 » Екіпаж МАУ продемонстрував високий професіоналізм під час позапланової посадки, спричиненої збоєм в роботі одного з дв

Розміщення новин компаній

Екіпаж МАУ продемонстрував високий професіоналізм під час позапланової посадки, спричиненої збоєм в роботі одного з дв

Внутрішня перевірка, проведена авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України», підтвердила, що дії екіпажу рейсу Київ – Бангкок були високо професійними і повністю відповідали регламенту і вимогам авіаційної безпеки. Технічні причини збою в роботі двигуна будуть встановлені в ході розслідування за участю представників компанії-виробника. Після позапланової посадки в аеропорту «Бориспіль» пасажири були доставлені до пункту призначення на борту іншого повітряного судна МАУ.

Літак Boeing 767-300ER UR-GEC, що виконував рейс PS271 Київ – Бангкок 29 липня 2019 року, вилетів з Міжнародного аеропорту «Бориспіль» о 20:02. В процесі набору висоти екіпаж помітив різку зміну параметрів одного з двигунів. Екіпаж проаналізував ситуацію і на підставі регламентної документації прийняв рішення відключити двигун і повернутися до аеропорту вильоту, повідомивши диспетчерів про позапланову посадку. Через 20 хвилин після зльоту літак здійснив успішну посадку в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» з великою посадковою масою, що призвело до підвищення температури гальмівних пристроїв, внаслідок чого спостерігалося їх незначне задимлення. Ніхто з пасажирів і членів екіпажу не постраждав.

Пасажири були доставлені до терміналу D аеропорту «Бориспіль» і після заміни літака продовжили свою подорож до Бангкоку. Рейс PS271 вилетів з Києва о 2:08 30 липня і благополучно приземлився в Бангкоку о 15:30 за місцевим часом 30 липня.

«Від виникнення позаштатних ситуацій в авіації, на жаль, не застрахований ніхто, але наші льотчики проходять дуже серйозну спеціальну підготовку і прекрасно знають, як діяти в таких випадках, – зазначив віце-президент з льотної роботи МАУ Ігор Сосновський. – Ми раді, що злагоджені дії екіпажу і служб аеропорту дозволили успішно вирішити ситуацію і оперативно доставити пасажирів до пункту призначення».
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 135 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz