Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Серпень » 8 » Інвестуємо в безпеку: майже вісім з половиною мільйонів гривень за півроку спрямувала ДТЕК Запорізька ТЕС на безпеку енергетиків

Розміщення новин компаній

Інвестуємо в безпеку: майже вісім з половиною мільйонів гривень за півроку спрямувала ДТЕК Запорізька ТЕС на безпеку енергетиків

Майже вісім з половиною мільйонів гривень інвестував ДТЕК в безпечну роботу енергетиків Запорізької ТЕС за перше півріччя 2019 року. Для співробітників ТЕС компанія, як відповідальний роботодавець, придбала необхідні засоби індивідуального захисту та попіклувалася про колективну безпеку. Все це, щоб на робочому місці кожен енергетик був захищений і працював безпечно.

Усією необхідною екіпіровкою працівників забезпечує підприємство,. Засоби індивідуального захисту для енергетиків — це спецодяг та спецвзуття, каска, захисні окуляри, беруші від шуму. Для деяких — ще й респіратор та рукавиці. Всього на придбання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для Запорізької ТЕС з початку року ДТЕК вже спрямував майже 2 млн грн. Передбачено все, навіть спеціальна рідина для очищення окулярів та серветки. Якісні ЗІЗи допомагають уникнути впливу шкідливих виробничих факторів на здоров'я працівників.

«Ми дбаємо, щоб працівник був забезпечений засобами індивідуального захисту, мав належні і безпечні умови праці. Але і від нього вимагаємо свідомого і небайдужого ставлення до особистої та колективної безпеки. Заради виховання такого світогляду на безпеку ми запровадили систему мотивації співробітників», — розповідає керівник відділу з охорони праці ДТЕК Запорізька ТЕС Олександр Сидоренков.

Щоб мотивувати співробітників дотримуватися безпеки праці на підприємствах ДТЕК щокварталу визначають кращого лідера та кращого аудитора з питань безпеки праці. За досягнення високих результатів з охорони праці кращі працівники отримують премії.
________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 121 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz