Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Маркетинг » 2019 » Листопад » 8 » Інвестуйте у маленькі бізнеси: засновник Alibaba дав пораду Україні

Розміщення новин компаній

Інвестуйте у маленькі бізнеси: засновник Alibaba дав пораду Україні

Засновник китайського інтернет-гіганта Alibaba Джек Ма порадив Україні стимулювати розвиток приватного бізнесу.

Про це він заявив на Київському економічному міжнародному форумі, який стартував сьогодні в українській столиці, інформує БІЗНЕС.

"Моя порада країні, людям — розвивайте приватний сектор, довіряйте підприємцям", — сказав Ма.

Він вважає, що Україна не має копіювати успіхи інших країх, великих корпорацій, а створювати своє унікальне бізнес-середовище. "Україна не може собі дозволити копіювати успіх інших країн. Жодна країна не може собі цього дозволити, тому що ми з вами сьогодні потрапили в нову еру...Інвестуйте в маленькі і середні бізнеси, інвестуйте в молодих людей. Це ключ до розвитку", — закликав мільярдер.

Нагадаємо, 8 листопада у Києві розпочав роботу шостий Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ). Головне питання цьогорічного заходу — майбутнє в мінливому світі. Джек Ма є спецальним гостем заходу.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 247 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz