Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Квітень » 2 » Які послуги абоненти Київстар оплачують з мобільного рахунку без комісії

Розміщення новин компаній

Які послуги абоненти Київстар оплачують з мобільного рахунку без комісії

Каталог мобільних фінансових сервісів на базі «Смарт Гроші»* налічує понад 3 000, серед яких 1 369 сервісів надаються без комісії. Київстар розповів, які сервіси популярні серед абонентів для оплати з мобільного рахунку.
# простозалишайтесьвдома

«Нещодавно Нацбанк України на своїй сторінці в Facebook закликав українців "Keep calm and pay cashless". НБУ просить утриматися від візитів у банки і магазини, а використовувати безготівкові способи оплати, - каже Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу, Київстар. - Ми закликаємо залишатися вдома і пропонуємо своїм абонентам цілий ряд мобільних фінансових сервісів, які дозволяють оплачувати з балансу мобільного рахунку комунальні послуги, інтернет та телебачення, робити покупки в інтернеті або переводити гроші з телефону на телефон - і все це онлайн».

Київстар представляє добірку з топ 5 категорій популярних сервісів для безготівкової оплати, комісія в яких відсутня. Послуги доступні абонентам передплаченого зв'язку.

Переказ коштів з балансу на баланс Київстар

Грошовий переказ з одного мобільного рахунку Київстар на інший - це альтернатива банківським картам, коли абонент може без участі сторонніх платіжних операторів перевести суму до 1 000 грн на баланс іншого абонента Київстар.

Для цього можна використовувати застосунок «Смарт-Гроші», здійснити переказ на сайті за посиланням, або використати USSD-запит**.

Оплата послуг таксі 838 з балансу мобільного рахунку

Послуга доступна в 15 містах*** України, де працює таксі 838. Оплату можна здійснити через застосунок «Смарт Гроші» або Таксі 838, вказав у формі для сплати «Смарт Гроші» від Київстар. Зручність послуги полягає в тому, що пасажирові не потрібно залишати свої особисті дані та номер банківської карти.

Оплата послуг інтернет-провайдерів і ТБ

З мобільного рахунку абоненти Київстар можуть сплатити за телебачення та інтернет. Серед провайдерів, послуги яких без комісії, - Megogo, Тріолан, Fex.net, IPnet. Повний перелік провайдерів телебачення і інтернету можна знайти за посиланням на сайті в розділі Смарт-Гроші. Для оплати можна скористатися платіжною формою на сайті або мобільним застосунком «Смарт Гроші».

Погашення кредитів

Якщо сума платежу для погашення кредиту не перевищує 3 000 грн, можна сміливо зробити регулярний внесок за кредитним договором з мобільного рахунку Київстар. Серед популярних кредитних організацій і банків, кредити яких абоненти можуть сплатити без комісії - Скарбниця, банк Forward, ломбард Благо, Cashberry, Євроломбард та інші. Повний перелік кредитних організацій можна знайти за посиланням на сайті в розділі Смарт-Гроші. Для оплати можна скористатися платіжною формою на сайті або мобільним застосунком «Смарт Гроші».

Оплата онлайн ігор

Коли сума платежу не перевищує 3 000 грн, сплатити можна з мобільного рахунку Київстар. Без комісії - майже 300 онлайн ігор, включаючи такі популярні, як World of Tanks , Combat Arms, Битва Фермерів і League of Legends. Повний перелік онлайн ігор - на сайті за посиланням. Для оплати можна скористатися платіжною формою на сайті або за допомогою мобільного застосунку «Смарт Гроші».

Перелік послуг за допомогою мобільних грошей включає в себе оплату комунальних платежів, інтернету і телебачення, проїзд в громадському транспорті, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків в театр, на концерти і в кіно, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Київстар регулярно оновлює список сервісів і проводить акції зі скасуванням комісії на різні види послуг. Актуальні пропозиції і акції можна знайти на сайті в розділі Акції.

*Смарт Гроші - повноцінний мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, але і безліч інших товарів і послуг, представлених на платформі.
Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP» в партнерстві з АТ «АЛЬФА-БАНК».

**Щоб перевести кошти за допомогою USSD-коду, необхідно ввести комбінацію цифр: *124* сума переказу* 380номер телефону# і кнопку «зателефонувати»

***Сервіс Таксі 838 доступний в містах Вінниця, Дніпро, Дрогобич, Запоріжжя, Київ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одеса, Полтава, Стрий, Суми, Трускавець, Ужгород, Харків.

________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 300 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz