Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2019 » Червень » 19 » Йога-флешмоб на Поштовій площі з компанією BigMedia (Група компаній BigBoard Ukraine / JCDecaux)

Розміщення новин компаній

Йога-флешмоб на Поштовій площі з компанією BigMedia (Група компаній BigBoard Ukraine / JCDecaux)

З нагоди Міжнародного дня йоги, компанія BigMedia (Група компаній BigBoard Ukraine / JCDecaux) ініціює проведення унікальної Йога-події.

Вранці, о 08:30, 21 червня 2019 року на Поштовій площі у Києві відбудеться масове заняття з йоги під відкритим небом, у якому візьмуть участь близько 100 чоловік - співробітників Групи компаній BigBoard Ukraine / JCDecaux та представників партнерів та клієнтів компанії.

Майстер-клас з простих та доступних практик йоги для учасників проведе спеціальна гостя івенту пані Оксана Сиваківська – одна з найдосвідченіших викладачів йоги в Україні та в країнах колишнього СНД, спеціаліст міжнародного рівня, визнаний у Європі та практик йоги з досвідом більше 20 років.

Цей захід покликаний привернути увагу та залучити до філософії здорового, активного та свідомого способу життя якомога більше людей, адже сучасний темп вимагає все більше енергії та постійного розвитку й самовдосконалення – інтелектуального, духовного, фізичного, до чого, зокрема і мотивують практики йога.

Для Групи компаній BigBoard Ukraine/JCDecaux, у якій особисто й щиро поділяють цю філософію, цей спеціальний захід є символічним вираженням світогляду та відповідального підходу до життя й ведення бізнесу та прагненням поширення практики та філософіі йоги серед партнерів, клієнтів та киян в цілому.
___________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 172 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz