Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Медицина. Аптеки » 2019 » Липень » 19 » Кашель у дитини: як розпізнати небезпеку

Розміщення новин компаній

Кашель у дитини: як розпізнати небезпеку

Кашель — досить поширене явище, особливо у дітей. Найчастіше він супроводжує ГРВІ і не несе серйозних загроз здоров'ю, тому не сприймається батьками, як щось серйозне. Особливо якщо у малюка немає температури, горло чисте, а на вулиці літо. Але чи дійсно кашель такий безпечний? Педіатр медичних центрів Into-Sana Надія Валанцевич розвіює міфи про дитячий кашель і розповідає, коли батькам потрібно бити на сполох.

Причин кашлю може бути безліч. І тут важливо розуміти, що кашель — це саме симптом, а не самостійне захворювання. А значить — за ним завжди стоїть ще якась проблема зі здоров'ям. За своєю суттю кашель — це захисний механізм, який допомагає очистити дихальні шляхи від мікробів, вологих виділень або сторонніх тіл.
Найчастіші причини кашлю — ГРВІ, запальні процеси і пересушене повітря в приміщенні, де перебуває дитина. У більш серйозних випадках кашель можуть спровокувати і алергії, і порушення роботи травної системи, і вади серця, і багато іншого. Але ці причини кваліфіковано виявити може тільки фахівець.

Що ж можуть зробити батьки самостійно? Проаналізувати кашель дитини і зрозуміти, записати її на прийом до лікаря в плановому порядку, або ж медична допомога потрібна негайно. Для цього важливо вивчити, які симптоми яким захворюванням можуть відповідати. Пам'ятку наводимо нижче:

● Сухий кашель, що через кілька днів переходить у вологий і супроводжується температурою — вірна ознака ГРВІ. Якщо наявний синусит, кашель буде особливо інтенсивним вранці та ввечері.
● Тривалий сухий кашель у поєднанні з нежиттю, що мучить дитину переважно ночами — найімовірніше, алергічна реакція.
● Тривалий сухий кашель без інших ознак — часто свідчить про трахеїт або фарингіт.
● Гавкаючий, грубий кашель — симптом ларингіту.
● Різкий нападоподібний кашель при неспокійній поведінці дитини, задуха — говорять про наявність у дихальних шляхах стороннього тіла. У такому випадку потрібно терміново вживати заходів з порятунку дитини, це дуже небезпечний стан!

Також обов'язково зверніться до лікаря, якщо у вологих виділеннях при кашлі є кров або якщо дитину мучать незрозумілі виснажливі напади кашлю. Пам'ятайте, що відкладання лікування і самолікування в таких ситуаціях можуть призвести до дуже тяжких наслідків!
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 136 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz