Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Жовтень » 22 » КДМ на базі КрАЗ-65055 допоможуть регіональним підрозділам Укравтодору утримувати автомагістралі в належному стані

Розміщення новин компаній

КДМ на базі КрАЗ-65055 допоможуть регіональним підрозділам Укравтодору утримувати автомагістралі в належному стані

У цьому впевнені і представники ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України», які отримали на підприємстві чергову партію комбінованих дорожніх машин (КДМ) на базі самоскида КрАЗ-65055 із відвалом та солерозкидальним обладнанням точного дозування фірми «SHMIDT». Автотехніка призначена для цілорічного утримання магістральних та міських автодоріг із асфальто- та цементобетонним покриттям.

Невеликі її партії з 5-6 одиниць вже направлено у регіональні філії Укравтодору, зокрема у Рівне, Одесу та Херсон. Нові машини будуть використовуватися взимку для посипки фрикційними матеріалами (солерозкидальне обладнання працює на трьох компонентах, можливе і застосування соляної ропи, що економічно вигідно), а в теплий період — як самоскиди для перевезення сипучих вантажів різних видів.

Перед підписання Акту прийому-передачі механіки та водії Київського облавтодору здійснили техогляд автотехніки, перевірку функціонування всіх її робочих систем та навісного обладнання, укомплектованість. Заступник начальника з транспорту А.Переходченко зазначив, що найголовніша перевірка для КДМ настане взимку, під час виконання запланованих робіт, а на сьогодні можна зробити висновок про відповідність техніки заявленим робочим параметрам. Механік В.Матвійчук говорив про позитивні моменти співпраці з «КрАЗом»: «Добре, що є річне гарантійне обслуговування самоскидів. КрАЗи істотно оновлено: нові двигуни, коробки передач, мости. Та й обладнання прекрасне, використано в ньому нержавіючу сталь, що є запорукою його тривалої експлуатації. Усіма роботами можна керувати з кабіни, водій, перебуваючи взимку у теплі, може регулювати, наприклад, ширину посипки, кількість матеріалу на 1 м кв».

Представники робочої делегації розповіли, що, рухаючись на Київ, першу вантажівку автоколони завжди прикрашають українським прапором: «Ми ж патріоти! Вітчизняна техніка - для вітчизняних споживачів».

Технічні параметри КрАЗ-65055: двигун потужністю — 380 к. с., тип — дизельний; колісна формула 6×4; гальмова система з АБС; кабіна — суцільнометалева, тримісна, з додатковим опалювачем, із встановленням пасів безпеки, кермовий механізм інтегрального типу; наявний зимовий пакет: обігрів паливних фільтрів; осушувач повітря в гальмівній системі; самоскидний кузов об’ємом — 12 м3, тип розвантаження — назад, вантажопідйомність — 16 т.
________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 116 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz