Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Лютий » 13 » Кешбек до Дня святого Валентина від Юнекс Банку

Розміщення новин компаній

Кешбек до Дня святого Валентина від Юнекс Банку

Кешбек до Дня святого Валентина замовляли?

Всім, всім, всім - хто готує сюрприз своїй половинці, хто хоче привітати маму з татом або просто вибрати подарунок собі, коханому. Даруйте свято разом з новими категоріями кешбеку від Юнекс Банку!

Ловіть хвилю любовного кешбеку, адже до Дня святого Валентина можна скупитися дійсно вигідно. Отримуйте величезний кешбек на придбання одягу та взуття, мобільного телефону, побутової техніки, електроніки, ювелірних прикрас та оплати готелів у романтичній подорожі, що гарантують сплеск по-справжньому теплих та неперевершених емоцій.

Юнекс Банк започатковує щомісячний вибір категорії бонусів за якою здійснюватиметься щомісячна виплата кешбеку. На замітку! Оберіть категорію покупок, за які бажаєте отримувати винагороду, просто заповнивши форму.

З 12 лютого по 30 квітня 2020 року розраховуйтеся кредитною карткою «UNEX CARD» на суму від 300 грн як за рахунок кредитних, так і власних коштів та отримуйте кешбек:

➢ 3% від суми оплати в аптеках
➢ 10% від суми оплати в магазинах одягу, взуття
➢ 5% від суми оплати в магазинах електроніки
➢ 25% від суми вартості оплати послуг готелів
➢ 20% від суми оплати в ювелірних магазинах
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 76 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz