Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Маркетинг » 2018 » Грудень » 20 » Харків налагоджує співпрацю з Монако у сфері інновацій та стартапів

Розміщення новин компаній

Харків налагоджує співпрацю з Монако у сфері інновацій та стартапів

Харківська міська рада планує розпочати співпрацю з урядом Князівства Монако у сфері розвитку інноваційних і стартап-проектів.

Про це повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

18 грудня вона взяла участь у церемонії вручення підприємницьких нагород «Trophees de l'entrepreneuriat», яка пройшла в Монако під патронатом принца Альберта II.

Під час візиту Вікторія Грецька-Миргородська обговорила з головою уряду князівства Стефаном Валері співробітництво у сфері розвитку інноваційних проектів і стартапів. Також представники міськради відвідали стартап-центр «Monacotech». Під час зустрічі учасники поділилися досвідом роботи зі стартапами в Монако і Харкові та обговорили стратегію розвитку стартап-руху в місті.

Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що директор стартап-центру «Monacotech» Фабріс Марке висловив бажання взяти участь у розвитку стартап-руху в Харкові.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 303 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz