Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Маркетинг » 2019 » Листопад » 7 » Харків представили на міжнародному інноваційному форумі у Києві

Розміщення новин компаній

Харків представили на міжнародному інноваційному форумі у Києві

Представники Харківської міської ради поділилися досвідом створення «розумного міста» на Міжнародному інноваційному форумі у Києві, повідомляє сайт Харківської міської ради.

5-7 листопада в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбувся IV Міжнародний інноваційний форум «Innovation Market». Мета форуму - презентація інноваційних можливостей України та стартап-винаходів внутрішнім і закордонним партнерам, а також обговорення питань, що стосуються смарт-технологій і діджіталізаціі.

Харків на цьому форумі представила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради Вікторія Грецька-Миргородська. В ході панельної дискусії на тему «Smart City - трансформація міста» вона розповіла про досвід Харкова в створенні «розумного» міста, а також про потенціал і планах міста в сфері інновацій та стартап-руху.

Як повідомили в управлінні, «Innovation Market» проводиться в форматі виставкової зони і конференції. Цього року форум зібрав понад 100 спікерів і понад 250 учасників виставки стартапів і винаходів. Учасники форуму - відомі українські та іноземні спікери, зокрема, доктор П'єр Лена, член Академії наук Франції, Бенедикт Херман - перший секретар Представництва ЄС в Україні, відповідальний за децентралізацію і галузеві реформи, і багато інших. Захід організовано за підтримки Кабінету Міністрів України.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 253 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz