Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Жовтень » 3 » Харківський аеропорт зустрів мільйонного пасажира

Розміщення новин компаній

Харківський аеропорт зустрів мільйонного пасажира

2 жовтня Міжнародний аеропорт «Харків» зустрів мільйонного пасажира. Ним став п’ятнадцятирічний Червоний Даніель, який прилетів з батьками рейсом Стамбул-Харків авіакомпанії Turkish Airlines.

Про те, що хлопець став мільйонним пасажиром, родина дізналася ще на борту літака під час приземлення в місті. Екіпаж оголосив про це в гучномовець. А вже біля трапу сім’ю зустріла команда аеропорту та авіакомпанії — з квітами та подарунками.

Від Turkish Airlines родина отримала сертифікат на безкоштовні квитки для трьох людей за будь-яким напрямком авіакомпанії в обидва боки. А від аеропорту — право на безкоштовне обслуговування у VIP-терміналі, а також сертифікат на 50 000 гривень, які можна витратити на що завгодно.

«10 років тому, у 2009 році, коли в аеропорті функціонував лише старий термінал, а пасажиропотік становив менше 200 тисяч людей на рік, ми ледь могли уявити, що перетнемо позначку в 1 000 000 пасажирів. Ця мета нам здавалася дуже далекою. Але сьогодні вона нарешті досягнута. І це не межа для нас. Ми вдячні тим пасажирам, які вибирали аеропорт «Харків» протягом цих років», — відзначив Володимир Васильченко, генеральний директор компанії-оператора Міжнародного аеропорту «Харків» «Нью Системс АМ», що входить до DCH Олександра Ярославського.

«Уже протягом 2,5 років ми продовжуємо виконувати щоденні рейси і з'єднуємо Харків з більш ніж 300 напрямками по всьому світу через наш новий хаб, аеропорт Стамбула, один з найбільших аеропортів світу. Харків став одним із важливих напрямків Turkish Airlines зі своїм потенціалом зростання повітряного сполучення, динамічним населенням і культурним багатством. Щоб краще задовольняти потреби населення міста в поїздках всім світом, ми прагнемо подальшого прогресу і сподіваємося, що в майбутньому будемо відзначати 2-х мільйонного пасажира у харківському аеропорті», — прокоментував Альпер Кашікчі, генеральний директор представництва Turkish Airlines у Харкові.

Святковий прийом став несподіванкою для всіх пасажирів рейсу. Вони змогли відвідати фуршет та відсвяткувати повернення з відпустки тортом і шампанським.

Довідкова інформація
Міжнародний аеропорт «Харків» — один з ключових інфраструктурних об'єктів Харкова. Інвестиції в його реконструкцію було надано групою компаній DCH Олександра Ярославського в рамках підготовки ключових інфраструктурних об'єктів «першої столиці» до проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році (Євро-2012). Інвестиції бізнесмена в проект, включаючи будівництво нового аеровокзального комплексу та реконструкцію старого, склали понад 107 млн доларів. Держава інвестувала порівнянну суму в реконструкцію належного йому аеродрому. Серед авіакомпаній, що здійснюють регулярні міжнародні авіарейси з Харкова, лідери міжнародних пасажирських авіаперевезень — Wizz Air, Turkish Airlines, Pegasus Airlines, LOT Polish Airlines, SkyUp Airlines, МАУ і багато інших.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 157 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz