Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Квітень » 19 » ХПІ запрошує на Олімпіади роботів

Розміщення новин компаній

ХПІ запрошує на Олімпіади роботів

Дві масштабні олімпіади з робототехніки — IV Всеукраїнська студентська олімпіада «Комп'ютерні системи штучного інтелекту» та унікальний проект ХПІ — II Всеукраїнська олімпіада для школярів «ROBOFEST Kharkiv 2019» відбудуться 16-18 квітня на базі НТУ «ХПІ». Вони об'єднають учасників з різних регіонів України: Одеси, Вінниці, Івано-Франківська, Сум, Херсона та інших. Організатор — кафедра обчислювальної техніки та програмування (ОТП) НТУ «ХПІ».

Мета — перевірити рівень знань з математики, фізики, програмування, робототехніки, механіки, популяризувати серед студентів технічні знання і сучасні напрямки розвитку науки і техніки, надати їм можливість отримати практичні навички створення складних мехатронних систем.

Учасниками Всеукраїнської студентської олімпіади «Комп'ютерні системи штучного інтелекту» стануть студенти вишів Харкова, Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Івано-Франківська, Житомира, Кривого Рогу, Дніпра, Полтави, Сум, Херсона, інших міст України, а також представники Білорусі. Серед конкурсантів «ROBOFEST Kharkiv 2019» — школярі з Харкова, Одеси, Бердянська, Сум, Кривого Рогу, Херсона, Львова, Вінниці, інших міст.

Олімпіада буде проходити в два тури:

I тур — теоретичний, учасникам буде запропоновано ряд завдань, як з дисципліни «Системи штучного інтелекту», так і з дисциплін базової підготовки програмістів (теорія алгоритмів, програмування, теорія інформації та кодування та ін.). За його підсумками (кількістю балів) оргкомітет визначить конкурсантів для II туру.

II тур — практичний, що містить три номінації: «Слідування за лінією», «ROBORACE», «Сумо».
Переможці олімпіад визначаються в командній першості за результатами номінацій (інформація буде опублікована на сайті: http://web.kpi.kharkov.ua/otp/uk/).

Також паралельно пройде «ROBOFEST Kharkiv 2019» для українських школярів, серед номінацій — «Слідування за лінією» і «Сумо».

Графік олімпіад:

16.04.2019 — реєстрація та поселення до 14:00 (місце — НТУ «ХПІ», Вечірній корпус, кімн. 311);
16.04.2019 — відкриття олімпіади (14:00), консультації;
17.04.2019 — I тур олімпіади (з 10:00 до 13:00, місце — НТУ «ХПІ», Електротехнічний корпус ауд. 104); підбиття підсумків (14:00), тренування (з 14:00 до 18:00, місце — спорткомплекс НТУ «ХПІ» (адреса вул. Алчевських, 50а).
18.04.2019 — II тур олімпіади (місце — спорткомплекс НТУ «ХПІ» (адреса вул. Алчевських, 50а): 1-а частина — тренування (з 8:00), 2-га частина — змагання роботів (з 11:00) в номінаціях «Слідування за лінією», «ROBORACE» і «Сумо»; підбиття підсумків (15:00), урочисте закриття олімпіади (16:00).

Контакти: Хавіна Інна Петрівна 050-100-78-16, inna.khavina25@gmail.com.

Оргкомітет розміщує учасників з інших міст в гуртожитках НТУ «ХПІ» за попередніми заявками.

Інформаційну та фінансову підтримку олімпіад надають: приватна компанія «Індустріальна група УПЕК», міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення «EPAM», міжнародна IТ-компанія «SoftServe», міжнародна IТ-компанія «Intetics», український офіс інженерно-консалтингової компанії з Данії «BIIR», фірма «Харків-Кондитер», клуб історичної реконструкції «Князь».

Довідка:

Практичний тур олімпіад складається з таких номінацій:

«слідування за лінією» — роботи в автономному режимі повинні за максимально короткий час пройти від старту до фінішу складну трасу з перехрестями і зоною інверсії. Переможцями стануть команди трьох автономних роботів, які прийдуть першими до фінішу за результатами трьох спроб; спроба фіксується за допомогою електронного таймера;
«ROBORACE» (змагання, схоже на «Формула F1», але для роботів) — в автономному режимі роботи повинні за мінімальний час пройти трасу в складних умовах масового старту всіх роботів;
нова номінація «сумо».

Роботи, які беруть участь в змаганнях, зібрані учасниками самостійно і відрізняються за зовнішнім виглядом і внутрішнім складом.

Кафедра обчислювальної техніки та програмування, яка є базою для олімпіади «Комп'ютерні системи штучного інтелекту», має ряд сучасних наукових досліджень в галузі розробки систем управління асинхронним дизель-поїздом, інтелектуальних систем підтримки прийняття рішень для технологічних процесів механічної обробки різанням, кібербезпеки, створення сучасних інформаційних систем, комп'ютерних технологій і робототехніки.
__________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 164 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz