Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Березень » 28 » Київcтар включив зв’язок 4G ще в 259 населених пунктах

Розміщення новин компаній

Київcтар включив зв’язок 4G ще в 259 населених пунктах

Національний телеком оператор підключив до 4G зв’язку нові населені пункти в 11 областях України. Абонентам, що користуються USIM-картками і смартфонами з 4G модулем, надано бонусні 10 000 Мегабайтів для мобільного інтернету. Скористатись бонусом абоненти зможуть протягом 30 днів.

З 27 березня Київстар підключив до 4G зв’язку ще 259 населених пунктів, де мешкають 758 тисяч людей. Основні роботи з будівництва мереж 4G здійснені у південних областях України, що пов’язано із підготовкою до літнього сезону, коли попит на мобільний інтернет суттєво зростає.

Так, у Миколаївській та Одеській областях зв’язок 4G запрацював у містах та селищах Вознесенськ, Врадіївка, Кодима, Курортне, Маяки, Новий Буг, Подольськ, Сарата, Сергіївка, Теплодар, Троїцьке, Татарбунари, Тузла. У Херсонській – Гола Пристань, Скадовськ, Хорли. У Вінницькій - у містах Крижопіль, Ямпіль, Шаргород. В Дніпропетровській – Апостолово, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, П’ятихатки, Синельниково. В Київській області - Баришівка, Березань, Гребінки, Іванків, Переяслав-Хмельницький, Ставище, Тараща, Узин. На Полтавщині – в місті Миргород. У Сумській області – в місті Кролевець, в Харківській – Вовчанськ. У Черкаській – Городище та Корсунь-Шевченківський. У Чернігівській – Бобровиця, Десна, Гончарівське.

Загалом зв’язок 4G від Київстар працює у 4587 населених пунктах, на території, де проживає 24,1 млн, або 58% усього населення України.

Зи новим технологіями мобільного зв’язку жителі України використовують більше послуг інтернету. Так, за лютий 2019 року в мобільній мережі Київстар абоненти використали понад 40 петабайтів дата-трафіку, стільки ж було використано за весь 2016 рік. Щоб задовольнити зростаючий попит, Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів з безлімітним інтернетом. Зокрема, абоненти користуються необмеженим трафіком на сервіси YouTube, соціальні мережі, Wikipedia, освітню платформу Prometheus, тощо.

Нагадаємо, що в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найвища з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводять у своєму дослідженні за 2018 рік експерти міжнародної компанії Ookla.
Зв’язок 4G дає абонентам можливість отримувати нові переваги. Адже з технологією LTE середня швидкість передачі даних є на порядок вищою, а затримка в передачі пакетів інформації (ping) менше в 2,5 рази у порівнянні з мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі.

Щоб розпочати користування 4G необхідно, щоб смартфон та SIM-картка абонента підтримували технологію LTE. Замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує доставку SIM-карток 4G поштою.
__________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 134 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz