Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Грудень » 4 » Київстар і Microsoft Україна уклали стратегічне партнерство для розробки спільних технологічних рішень

Розміщення новин компаній

Київстар і Microsoft Україна уклали стратегічне партнерство для розробки спільних технологічних рішень

Київстар і Microsoft Україна підписали меморандум про взаєморозуміння для побудови стратегічного партнерства і розвитку проектів в сфері Інтернету речей, аналітики даних, штучного інтелекту та хмарних рішень.

Олександр Комаров, президент компанії Київстар, і Ян Пітер де Йонг, генеральний директор Мicrosoft Україна, визначили можливості об'єднання потужностей і експертизи обох компаній, які дозволять працювати спільно над створенням і розвитком майбутніх технологічних проектів і сприяти таким чином цифровий трансформації бізнесу в Україні.

Олександр Комаров, президент Київстар, коментує: «Ми пишаємося тим, що Київстар пропонує своїм клієнтам новітні технології для реалізації їх майбутніх амбіцій. Ми раді працювати з Мicrosoft над комплексними клієнтськими проектами, в основі яких лежать технології і можливості IoT, великі дані, штучний інтелект та хмарні обчислення. Це говорить про те, що ми впевнено проходимо намічений план трансформації від традиційного мобільного оператора до оператора діджитал-рішень».

В рамках меморандуму про взаєморозуміння компанії домовилися:

• спільно розробляти і просувати конвергентні корпоративні рішення в області IoТ, Big Data , AI та хмарних обчислень;
• об'єднати потужності і можливості Київстар з провідними технологіями Microsoft для запуску рішень на базі AI;
• за погодженим планом спільно розробляти інноваційні рішення IoT на платформі Microsoft Azure, які будуть підкріплені аналізом даних, передовими технологіями мобільного зв'язку та обчислювальними можливостями.

«Ми сподіваємося, що наші спільні плани прискорить процес цифрової трансформації українського бізнесу. Завдяки партнерству з Київстар цифрові технології і можливості Microsoft стануть доступними ще більшій кількості користувачів, а рішення будуть ще більш конкурентоспроможними і орієнтованими на клієнта». - доповнює Ян Пітер Де Йонг, генеральний директор Microsoft Україна.
___________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 134 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz