Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Січень » 19 » Київстар інвестував у соціальні проєкти більше 3 млн грн. у 2019 році

Розміщення новин компаній

Київстар інвестував у соціальні проєкти більше 3 млн грн. у 2019 році

За минулий рік Київстар реалізував 12 крупних соціальних ініціатив. Майже кожен другий співробітник телеком-оператора долучився до проєктів корпоративного волонтерства. Разом співробітники приділили понад 3600 годин суспільно-корисній діяльності.

 

Київстар розпочав активно реалізувати проєкти корпоративної соціальної відповідальності  в 2006 р. За цей час соціальні інвестиції компанії склали близько 80 млн.грн.

 

Сьогодні корпоративна соціальна діяльність Київстар поділяється на два напрямки: компанія допомогає дітям із вадами здоров’я та започатковує або підтримує навчальні програми, які покликані розвивати нові сучасні навички та вміння.

 

Як Київстар допомагає

Корпоративне волонтерство існує в компанії вже 13 років, за цей час співробітники присвятили більше 50 тис. годин на волонтерську працю.

У 2019 році співробітники Київстар вперше провели День донора, що відбувся за підтримки благодійного фонду Твоя опора, який є постійним партнером компанії Київстар в рамках ініціативи «Доторкнись до серця». Донорами стали 66 співробітників та здали 32 л крові на допомогу пацієнтам Інституту ім.Амосова.

Співробітники Київстар взяли участь у акції «Пробіг під каштанами» та організували корпоративний чемпіонат з футболу задля збору коштів на закупівлю медичних витратних матеріалів для операцій на серці дітей, які проходять лікування в Інституті ім.Амосова та Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Крім того, співробітники долучились до проекту допомоги створення сімейних кімнат в лікарні Охмадит - Добрі справи потребують кави. Загальна сума, яку співробітники зібрали, становить 138 785 грн.

Дитяча надія – це послуга, завдяки якій абоненти Київстар можуть перераховувати кошти на благодійність через SMS. Київстар реалізовує проєкт у партнерстві із благодійним фондом «Українська Біржа Благодійності». За рік існування ініціативи абоненти Київстар за допомогою SMS-повідомлень перерахували більше 2 млн.грн. На ці кошти було закуплено медичне обладнання та витратні матеріали для 10 українських лікарень, в яких щороку проходять лікування понад 15 тис. дітей.

Пошук дітей – це спільний проект Київстар та Національної поліції України (НПУ), що направлений на допомогу у пошуку зниклих дітей за допомогою SMS. За 2019 рік Київстар на запит НПУ здійснив 173 SMS розсилок абонентам Київстар з прикметами зниклих дітей по всій Україні.

Аби батьки знали, де знаходяться їх діти, Київстар розробив мобільний додаток Star Guard Family який дозволяє батькам також контролювати доступ дітей до Інтернету з мобільних пристроїв, убезпечити їх від неприйнятного контенту та потенційних загроз у мережі, а також захистити телефони від вірусів.

Як Київстар допомагає у навчанні

Спільний проект Київстар і громадської організації «Global Office» - GoCamp – дозволив 3520 школярам із 96 шкіл по всій Україні отримати знання й навички у сфері інновацій та підприємницької діяльності. 50 співробітників Київстар стали менторами проєкту.

Київстар став партнером Всеукраїнського фестивалю інновацій, що проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України. Менторську підтримку від компанії одержали 60 стартапів, а переможець конкурсу отримав грант на суму 100 000 грн.

Big Data Schoolце безкоштовний навчальний проєкт Київстар, який компанія проводить вже вчетверте. За 2019 рік було отримано рекордну кількість заявок -  3000. 30 студентів змогли пройти навчання та здобути знання з big data.

JuniorZ – це спортивний рух, який спрямований на розвиток серед школярів активного способу життя. За підтримки Київстар JuniorZ на чолі з Олександром Педаном відвідав 13 міст та навчив 11 тисяч школярів зі 1 147 шкіл таким видам спорту, як чирлідинг, хортинг, корфбол, петанк, флорбол, бадмінтон, фризбі.

У 2019 році Київстар створив онлайн-школу Смартфон для батьків. Мета платформи – це познайомити старше покоління з азами використання смартфону. Навчання в школі пройшли понад 70 тис. користувачів.

Інші досягнення

Проекти Київстар із корпоративної соціальної відповідальності оцінив професійний ринок: компанія отримала міжнародну нагороду за глобальне лідерство у сфері сталого розвитку Sustainability Awards 2019 та нагороду у Telecom Awards 2019 у номінації «Соціальний проект року».

Робимо добрі справи разом!

______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 88 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz