Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Грудень » 1 » Київстар підключив до 4G ще 1639 населених пунктів у вcіх областях України

Розміщення новин компаній

Київстар підключив до 4G ще 1639 населених пунктів у вcіх областях України

Швидкісний мобільний інтернет за технологією LTE доступний у 9485 населених пунктах, де проживає 74% населення України.

У листопаді 2019 національний телеком оператор Київстар підключив до мережі 4G ще 1639 населених пунктів. У порівнянні з жовтнем 2019, кількість міст і селищ, де доступний швидкісний мобільний інтернет, зросла на 20%, і досягла 9485. Це територія, де проживає більше 30 млн людей, або 74% населення України.

Щоб забезпечити населення України доступом до нових технологій зв’язку, Київстар вже встановив понад 7,5 тисяч базових станцій з 4G, і щотижня збільшує територію мережі. На сьогодні послугами 4G скористалось майже 8 мільйонів абонентів. Що цікаво, середнє використання мобільного інтернету на абонента в 4G-мережі є майже утричі більшим, ніж в мережі 3G.
Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf, середня швидкість мобільного інтернету на абонентських пристроях, що підтримують зв’язок 4G, в мережі Київстар є найвищою з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводяться у дослідженнях цих компаній за 2018 і 2019 роки.
З 2015 року компанія Київстар інвестувала у розвиток мобільного зв’язку 3G і 4G майже 25 млрд грн.

Щоб користуватись послугами 4G абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно в більше 8 тисячах торгових точок по всій Україні.
___________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 74 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz