Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Березень » 29 » КИЇВСТАР ВПРОВАДЖУЄ ПЛАТФОРМУ CISCO JASPER ДЛЯ КЕРУВАННЯ М2М

Розміщення новин компаній

КИЇВСТАР ВПРОВАДЖУЄ ПЛАТФОРМУ CISCO JASPER ДЛЯ КЕРУВАННЯ М2М

Центр керування М2М SIM-картами Cisco Jasper тепер доступний корпоративним клієнтам Київстар

В рамках стратегії розвитку напрямку IoT* (інтернет речей) та М2М** (міжмашинної взаємодії) Київстар запускає центр керування М2М SIM-картами від компанії Cisco Jasper. Хмарна платформа дозволить бізнес-клієнтам Київстар легко керувати M2M SIM-картами, тим самим оптимізувати свої ресурси, витрати і свою операційну діяльність.

«Вже багато років бізнес-процеси автоматизуються за допомогою М2М-технологій: від обміну показників з приладів та відео спостереження до передачі команд керування,» - коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. «Кількість М2М SIM-карт стабільно зростає, а значить у бізнеса посилюється потреба в їх постійному контролі та управлінні, адже ці карти знаходяться у віддалених локаціях. Щоб перевершити очікування бізнес-клієнтів, ми пропонуємо центр керування М2М від Cisco Jasper, який є провідною в світі платформою».

Центр керування Cisco Jasper дозволяє бізнес-клієнтам:
• швидко масштабувати бізнес-процеси, тим самим збільшувати прибуток;
• знизити витрати на інформаційну систему в процесі її створення та експлуатації;
• забезпечити надійну якість обслуговування клієнтів завдяки високій ступені надійності;
• налагоджувати процеси впровадження будь-якого типу мобільних пристроїв для мінімізації ризиків та збільшення прибутку;
• захистити розгортання технології IoT за допомогою багаторівневої системи безпеки.

Центр керування Cisco Jasper надає клієнтам виключну гнучкість в підключенні та управлінні технологіями IoT відповідно до унікальних потреб та бюджету конкретного бізнесу, а також дає можливість змінити налаштування в разі потреби.

Сінді Паттерсон, Генеральний директор Global IoT Cloud в Cisco IoT додає: «Компанії, які запускають технології Інтернету речей, стикаються з різними труднощами. Успіх їх подолання залежить від гнучкості та ступеня безпеки платформи, яка може бути запрограмована під різні сценарії розвитку ситуації. Ми раді, що вийшли на ринок України і що Київстар з їх високошвидкісними мобільними мережами вибрав Cisco в якості партнера для розширення можливостей бізнес-клієнтів на їх шляху до впровадження IoT-технологій. Ми сподіваємося, що партнерство з Київстар допоможе індустрії Інтернету речей в Україні розвиватися та процвітати».
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 160 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz