Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Жовтень » 23 » Київстар запускає Smart-тарифи

Розміщення новин компаній

Київстар запускає Smart-тарифи

Київстар представив єдину лінійку тарифних планів для контрактних і бізнес-клієнтів: Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Smart Business+.

Нова тарифна лінійка доступна для всіх абонентів контрактної та корпоративної форм обслуговування, а також для нових клієнтів.

Серед переваг комерційної пропозиції:

  • безлімітні дзвінки у мережі Київстар;
  • у більшості тарифів – безлімітний мобільний інтернет;
  • від 120 до 3000 хвилин на інші номери по Україні, а також за кордон*;
  • без додаткової плати послуга Mobile ID – цифрова мобільна ідентифікація та кваліфікований електронний підпис, за допомогою якого можна підписати різноманітні електронні документи.

Контрактні абоненти, крім вказаних тарифних планів, можуть підключити тариф Київстар Родина, в якому є безлімітні дзвінки в мережі, 60 хвилин на інші напрямки та 6000 Мб мобільного інтернету. Абоненти передплаченої форми обслуговування можуть перейти на цей тариф із збереженням свого номера. За бажанням, абоненти можуть підключити одразу 4 номери на свій діючий особовий рахунок, при умові, що на ньому вже використовується один з контрактних тарифів нової або попередньої лінійки.

Крім того, при переході на новий тариф абонент має можливість без додаткової плати скористатися послугою «SIM для пристроїв» і отримати другу SIM-карту для використання в Smart-годинниках, GPS-трекерах, сигналізаціях та інших «розумних девайсах». У тарифах Smart+ та вище абонент отримує «SIM для планшета» для використання безлімітного мобільного інтернету у планшеті, роутері і т.п. Абоненти з тарифом Smart Max та вище – «SIM для другого телефону», за допомогою якого зможуть здійснювати вихідні дзвінки з другого смартфону. Послуги «SIM для планшета» та «SIM для другого телефону» також доступні для бізнес-абонентів Київстар.

Бізнес-абонентам тарифних планів Smart Max, Smart Business, Smart Business+ доступні додаткові сервіси:

  • ліцензоване програмне забезпечення Microsoft Office 365, яке можна використовувати не тільки на телефоні, але і на ПК або планшеті. До одного номера телефона можна підключити до 15 пристроїв;
  • «Віртуальна мобільна АТС», яка дозволяє керувати вхідними та вихідними дзвінками, розподіляти їх, зберігати історію розмов, а також дозволяє інтегрувати CRM-систему та багато іншого.
  • 3 000 хвилини для користування фіксованого телефонного зв’язку в пакеті «Sip Business+» у тарифному плані Smart Business+.

Перший місяць користування більшістю тарифів як для контрактних, так і для бізнес-абонентів буде коштувати 100 грн. Крім того, нові бізнес-абоненти завдяки акції «Бізнес старт» можуть протягом 6 місяців економити до 50% вартості послуг у обраному тарифі. 

Нагадаємо, що серед переваг обслуговування контрактних та бізнес-клієнтів: можливість користуватися усіма послугами одразу, а оплачувати частинами або навіть у наступному місяці; великий перелік сервісів та послуг доступні без додаткової плати. І, звичайно, більш високий рівень захисту персональних даних, особливо якщо номер використовується для онлайн-банкінга або ведення бізнесу.

__________________________* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 124 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz