Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Квітень » 8 » Київстар запустив новий сервіс Starinfo у мережі фірмових магазинів

Розміщення новин компаній

Київстар запустив новий сервіс Starinfo у мережі фірмових магазинів

Національний телеком-оператор Київстар разом зі стартапом WInfoSpot запустив новий інформаційний сервіс у фірмових магазинах. Тепер клієнти Київстар можуть отримати інформацію про послуги оператора у конкретному магазині, підключившись на смартфоні до безкоштовної Wi-Fi мережі Starinfo.

Завдяки Starinfo відвідувачі можуть швидко отримати інформацію:

• про актуальні акції;
• про індивідуальні пропозиції абонентам, враховуючи їх профіль використання телеком-послуг оператора;
• відповіді на найрозповсюдженіші питання абонентів;
• про переваги контрактного обслуговування, як перейти на контрактні тарифи та багато іншого.

Starinfo працює у 200 фірмових магазинах Київстар. У березні 2019, коли послуга працювала в тестовому режимы, новим сервісом скористалось понад 20 тис. клієнтів.

Стартап WinfoSpot, разом з яким реалізований сервіс Starinfo – фіналіст телеком-акселератору від Київстар та RadarTech. WinfoSpot пропонує рішення, що робить безкоштовну точку доступу до Wi-Fi персоналізованим інформаційним інструментом. Одразу після підключення до мережі на екрани смартфонів виводиться корисна для клієнтів інформація. Сервіс не потребує встановлення застосунків або реєстрації. Контент у ньому можна персоналізувати для кожного магазину або, навіть, для окремого клієнта.

«Тепер нашим клієнтам не треба чекати у черзі, щоб отримати відповіді на популярні питання. Співпраця з WInfoSpot – один із кроків на шляху діджиталіції клієнтського досвіду. Це важлива частина стратегії розвитку рітейлу Київстар, яка допоможе зробити обслуговування клієнтів ще кращим. І вже зараз ми бачимо зростання продажів та доходів завдяки партнерству з WInfoSpot» - коментує Ольга Смисльонова, директор по роздрібних продажів Київстар.

Зараз рітейл-мережа Київстар нараховує 450 фірмових магазинів у 230 населених пунктах. У тому числі й у містах з населенням до 10 тис. осіб. У магазинах Київстар абоненти можуть не тільки придбати смартфони та інші гаджети на вигідних умовах, але і отримати консультації експертів і широкий перелік послуг: підключити «Домашній Інтернет» або «Домашнє ТБ», вибрати новий вигідний тарифний план або перейти на контрактне обслуговування, замінити SIM-карту на USIM, щоб приєднатись до користувачів 4G
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 146 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz