Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Травень » 9 » Київстар запустив партнерський проект з Terrasoft

Розміщення новин компаній

Київстар запустив партнерський проект з Terrasoft

Послуга дозволяє інтегрувати історію мобільних дзвінків з Віртуальної мобільної АТС напряму в CRM від компанії Terrasoft

Київстар запустив партнерський проект для середнього та великого бізнесу спільно з IT компанією Terrasoft. Програмне забезпечення дозволяє обробляти, зберігати і аналізувати історію контактів з кожним своїм клієнтом. Абоненти Київстар, підключені до Віртуальної мобільного АТС, можуть фіксувати і вести облік всіх своїх дзвінків відразу в системі управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM). Такий автоматизований процес створений для того, щоб знизити витрати на організацію і підтримку бізнес процесів організації - від фіксації вхідного дзвінка в колл-центрі до аналізу навантаження на кожного менеджера.

Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар, коментує: «Об`єднання IT-продуктів та телеком-послуг – це частина стратегії розвитку відносин з бізнес-клієнтами в Київстар. Бути лідером на телеком-ринку означає кожен день удосконалювати існуючи продукти та створювати нові рішення для бізнесу спільно з надійними партнерами, такими, як Terrasoft».

Спеціально розроблений коннектор* Kyivstar vPBX Calls History for bpm`online дозволить поточним і потенційним клієнтам Київстар:

- ідентифікувати абонента, який телефонує, і прив'язати записи дзвінка до існуючої картки в системі;
- створити журнал викликів в системі CRM;
- синхронізувати дзвінки;
- отримувати записи розмов з/на мобільні і фіксовані номери співробітників.

Євген Горбачьов, Customer Success Director Terrasoft, додає: «Співпраця з таким телеком-гігантом як Київстар - дуже важливий стратегічний крок для Terrasoft. Ми створюємо продукти, які допомагають компаніям у всьому світі покращувати і прискорювати свої процеси. При цьому функціональні можливості bpm'online постійно розширюються завдяки партнерським рішенням. Ми впевнені, що синергія IT- та телеком-інструментів дозволить компаніям вивести клієнтський сервіс на новий рівень і вдосконалювати його».
_____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 132 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz