Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Квітень » 24 » Київстар збільшив територію 4G ще на 133 населених пункти - реліз

Розміщення новин компаній

Київстар збільшив територію 4G ще на 133 населених пункти - реліз

Національний телеком оператор збільшив територію 4G ще у 6 областях України. Абонентам, що користуються USIM-картками і смартфонами з 4G модулем, буде надано бонусні 10 000 Мегабайтів для мобільного інтернету.

З 24 квітня ще 263 тисячі чоловік у 133 населених пунктах зможуть користуватись новими технологіями мобільного зв’язку. Зокрема, у Вінницькій області доступ до нових технологій отримали мешканці населених пунктів Літин, Немирів, Браїлів, Городківка, Корделівка. У Житомирській – Попільня, Стрижівка, Володарськ-Волинський. У Київській – Рокитне. В Миколаївській, Одеській та Херсонській областях – Тарутине, Болград, Баштанка, Дмитрівка, Любашівка, Новоолексіївка, Виноградове, Козачі Лагері, Іванівка. Завдяки збільшенню території мережі 4G,
Зв’язок 4G від Київстар доступний у 4720 населених пунктах, де проживає 24,3 млн чоловік, або 58,7% населення України. Завдяки новим технологіям, мешканці міст та сіл стали більше використовувати мобільний інтернет. Наприклад, лише за один місяць 2019 року абоненти Київстар використали стільки ж обсягів мобільного інтернету, як за весь 2016 рік.

З технологією LTE середня швидкість передачі даних є на порядок вищою, а затримка в передачі пакетів інформації (ping) менше в 2,5 рази у порівнянні з мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі.

Щоб задовольнити зростаючий попит, Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів з безлімітним інтернетом. Зокрема, абоненти користуються необмеженим трафіком на сервіси YouTube, соціальні мережі, Wikipedia, освітню платформу Prometheus, тощо.

Розпочати користування послугами 4G дуже просто - необхідно, щоб смартфон та SIM-картка абонента підтримували технологію LTE. Замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує доставку SIM-карток 4G поштою.

Нагадаємо, що в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найвища з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводять у своєму дослідженні за 2018 рік експерти міжнародної компанії Ookla.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 205 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz