Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2019 » Жовтень » 23 » Китайська компанія "C-Data" відкриває виробництво в Харківській області

Розміщення новин компаній

Китайська компанія "C-Data" відкриває виробництво в Харківській області

Китайська компанія "C-Data" планує відкрити виробництво в Лозовій. Про це представники компанії повідомили на зустрічі з мером Лозової Сергієм Зеленським, пише "Status quo".

"Ми готові до конструктивного діалогу і зацікавлені в розміщенні нового виробництва іноземними партнерами на території Лозової. У разі позитивного рішення місто надасть всіляку підтримку і створить сприятливий інвестиційний клімат "- підтримав пропозицію міський голова Сергій Зеленський.

Компанія "C-Data" виробляє комунікаційне обладнання, яке продають в Україні. Приміщення для підприємства будуть брати в оренду або викуплять.

Лозова зацікавила іноземних інвесторів завдяки вигідному залізничному і автотранспортному сполученням.

Довідка.
C-Data - це високотехнологічні підприємства, які фокусуються на наданні пристроїв широкосмугового доступу до мережі. Компанія, розташована в промисловій зоні Шеньчжень у галузі промисловості. CDATA була спільно заснована групою еліти маркетингових, науково-дослідних та управлінських кадрів у галузі мережевого спілкування.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 176 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz