Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2020 » Липень » 29 » Компанія ДМИТРУК активно використовує рішення Google в повсякденних бізнес-процесах

Розміщення новин компаній

Компанія ДМИТРУК активно використовує рішення Google в повсякденних бізнес-процесах

Одним з найбільш відомих брендів на ринку м'ясо-ковбасної продукції є компанія ДМИТРУК, яка завойовує своїх споживачів якістю продукції та сміливими рішеннями.

Історія компанії почалася в 2007 році. Компанія зуміла залучити надійних партнерів і побудувати системне потужне виробництво, налагодила співпрацю з дистриб'юторами по всій Україні. У 2017 році компанія змінила свій вектор розвитку і розширила свій продуктовий портфель не тільки новими рішеннями, але і торговими марками.
Компанії, яка швидко розвивається, швидко думає і також швидко приймає рішення потрібні сучасні інструменти для ведення бізнесу, які покривають потреби миттєвої комунікації, обміну будь-якими даними і їх аналізу.

Використання сервісів Google зручно своєю простотою і інтуїтивно зрозуміле, має при цьому дуже високі параметри відмовостійкості і гарантію доступності в обсязі 99,9%.

Для того, щоб відповідати ринку і вміло підлаштовуватися під його коливання потрібно бути гнучкими і відкритими до нових технологій, як виробництва, так і бізнесу в цілому.

Пакет GSuite дозволяє використовувати корпоративну пошту, ділитися документами, організовувати спільну роботу і мати доступ до даних з будь-якої точки світу з надійною гарантією їх захисту.

«При виборі корпоративних ресурсів для роботи ми давно зупинилися на рішеннях Google, що дає нам можливість використовувати різні інструменти з пакету GSuite. Завдяки підтримці надійного партнера процес міграції пройшов легкоко і швидко, ми отримуємо квалыфіковані і вчасні консультації, а також найсвіжішу інформацію»- зазначив Денис Караулов, інженер-програміст компанії ДМИТРУК.

«Статус Google Premier Partner надає нашим клієнтам можливість локально вирішити поставлені завдання і отримати більш вигідні пропозиції. Ми зі свого боку дякуємо їм за виявлену довіру», - коментує Марія Галицька, керівник департаменту хмарних рішень компанії Wise IT.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 196 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz