Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2020 » Квітень » 2 » Компанія EY надасть послуги фінансового радника під час реалізації проєкту будівництва 6-го енергоблоку на Слов’янській ТЕС

Розміщення новин компаній

Компанія EY надасть послуги фінансового радника під час реалізації проєкту будівництва 6-го енергоблоку на Слов’янській ТЕС

ПАТ «Донбасенерго» залучило компанію EY в якості фінансового радника до реалізації проєкту будівництва шостого енергоблоку на Слов'янській ТЕС.

Компанія EY супроводжуватиме процес отримання державної гарантії України, переговорний процес із Банком Китаю (Bank of China), а також іншими банківськими установами щодо залучення фінансування для покриття фінансових зобов’язань ПАТ «Донбасенерго» за проєктом.

ПАТ «Донбасенерго» вже провело відкритий конкурс та підписало ЕРС-контракт на будівництво шостого енергоблоку. Реалізація цього проєкту матиме комплексний ефект на розвиток сектору електроенергетики України та економіки в цілому, зокрема очікується:

► створення близько 350 додаткових робочих місць в індустрії та ще 1 500 на період будівництва;
► залучення інвестиції на суму близько 700 млн дол. США;
► збільшення податкових надходжень до державного та місцевого бюджетів;
► потенційне зменшення ціни на електроенергію для кінцевих споживачів.

Партнер, керівник відділу супроводу угод EY в Україні, Богдан Ярмоленко зазначив: «Ми маємо за честь ділитися нашою експертизою й допомагати ПАТ «Донбасенерго» в реалізації унікального для України проєкту. Він є як ніколи на часі для нашої держави і для китайських партнерів. Китайська сторона, відновлюючись після пандемії, зацікавлена у великих проєктах. І ще більшого значення цей проєкт матиме для відновлення економіки України: згідно досліджень кожен долар, вкладений в інфраструктуру, в середньому дає мультиплікатор 1,4 зростання ВВП. До того ж Україні конче потрібні історії успіху залучення іноземних інвестицій. Такі значні проєкти, зазвичай, вимагають підтримки з боку держави».

«ПАТ «Донбасенерго» самостійно вже інвестувало близько 40 млн дол. США в реалізацію даного проєкту. До того ж Товариству необхідно в сукупності вирішити ряд складних індивідуальних завдань, включаючи отримання державної гарантії, необхідної для забезпечення фінансування з боку китайської сторони, узгодити з Банком Китаю прийнятні для проєкту умови кредитування, а також забезпечити інші необхідні форми підтримки. Наша роль полягає в тому, щоб враховуючи наш досвід та експертизу, допомогти комплексно збалансувати інтереси сторін для успішної реалізації проєкту»,− додає Михайло Приходько, старший менеджер відділу супроводу угод EY в Україні.
Провідний економіст з фінансової роботи EY в Україні, Євгеній Азімов зазначив: «Реалізація проєкту, окрім ефекту для економіки, також відповідає стратегічним цілям держави:

► Підвищення надійності постачання та безпеки роботи енергосистеми України через створення нових маневрових потужностей, які будуть використані для балансування відновлюваних джерел енергії та забезпечення повної інтеграції з ENTSO-E;
► Реалізація на практиці нових екологічних стандартів виробництва електроенергії, застосування яких постійно відкладається щодо теплової генерації, та відповідне зменшення викидів забруднюючих речовин».
_____________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 311 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz