Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2020 » Березень » 1 » Компанія Fly Technology підтримала конкурс ЕкоТехно Україна 2020

Розміщення новин компаній

Компанія Fly Technology підтримала конкурс ЕкоТехно Україна 2020

Компанія FlyTechnology підтримала проведення українського національного туру міжнародного конкурсу ISEF - «ЕкоТехно Україна 2020», який проходив 4-7 лютого в Києві.

ISEF - один з найбільших в світі конкурсів серед старшокласників, національні тури якого проводяться в 75 країнах, включаючи Україну. В цьому році в другому відбірковому етапі українського туру було представлено 205 проектів від учасників з усієї України. Роботи були представлені в категоріях: біологія, екологічна інженерія, навколишнє середовище, науки про Землю, науки про людину, хімія, хімічна та біологічна інженерія.

Церемонія нагородження фіналістів національного туру пройшла в національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім». Серед усіх представлених проектів, авторитетним журі були обрані роботи-переможці:

• «Попередження конфліктів в колективі середнього і старшого шкільного віку як інструмент превенції буллінг», - Малярчук Єва Олександрівна
• «Рішення проблеми надлишкової ваги людства шляхом вибору посуду для подачі їжі», - Кислова Анастасія Андріївна
• «Отримання каротиноїдів через утворення композиту Zn-Al подвійно-шаровий гідроксид - каротиноид» IN VITRO в середовищі фрешів овочів і фруктів», - Віктосенко Юлія Станіславівна
• «Нова методика оцінки процесу дигрессии екосистем», - Неруш Руслан Юрійович

Переможці суперфіналу відправляться в травні 2020 року на міжнародний фінал, який в цьому році пройде в Анахаймі, Каліфорнія, США.

Компанія Fly Technology і конкурс ЕкоТехно Україна досягли угоди про спонсорську підтримку проектів молодих вчених в 2021 і наступних роках, по категоріях Робототехніка і Інженерія.

Засновник компанії Fly Technology, Ігор Зайцев, виступив на церемонії нагородження фіналістів конкурсу ЕкоТехно Україна 2020. За його словами, особливий інтерес для компанії представляють юні науковці, які шукають і розробляють нові рішення в сфері безпілотних дронів. Компанія Fly Technology зацікавлена в швидкому розвитку даної галузі. Зі свого боку вони готові забезпечити їм усіляку підтримку на будь-якому рівні.
_______________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 125 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz