Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Медицина. Аптеки » 2020 » Квітень » 6 » Компанія «Квас Бевериджиз» почала виготовляти дезінфекційні засоби

Розміщення новин компаній

Компанія «Квас Бевериджиз» почала виготовляти дезінфекційні засоби

Запорізький завод з виробництва напоїв «Квас Бевериджиз» адаптував виробничі потужності та почав виготовляти дезінфекційні засоби. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Це – дезінфектори принципово нового типу, отримані методом технології електрохімічної активації, завдяки якій вони володіють унікальною біоцидною дією.

Першу партію дезінфекторів компанія передасть медичним установам Запоріжжя.

«Враховуючи критичну ситуацію, яка склалася з постачанням і виробництвом дезінфекційних засобів в Україні, ми прийняли рішення у максимально короткі терміни переформатувати частину обладнання з метою випуску дезінфекторів для підтримки національних зусиль у боротьбі з розповсюдженням Covid-19», – розповів Валерій Горбань, власник Групи компаній “Асканія”.

Підприємство, що є одним із найпотужніших виробників квасу, сидру та інших безалкогольних напоїв в Україні має суворі внутрішні стандарти харчової безпеки і облаштоване високотехнологічним запатентованим обладнанням, яке дозволяє регулярно здійснювати дезінфекційну обробку виробництва. Для виготовлення і розливу професійних дезінфекторів підприємству знадобилося два тижні.

«Ми регулярно використовуємо ці засоби на нашому підприємстві, тож з практики знаємо про їхню ефективність. У той же час, вироблені нами дезінфектори можуть бути застосовані не лише в харчовій промисловості, але й для обробки приміщень, поверхонь та рук, що вкрай актуально сьогодні», – додав Валерій Горбань.

Підприємство «Квас Бевериджиз» докладає всіх зусиль, щоб налагодити безперебійне та цілодобове виробництво дезінфекційного концентрату на час складної епідеміологічної ситуації в Україні.

Довідка.
Компанія «Квас Бевериджиз» є провідним виробником безалкогольних напоїв в Україні.
Сьогодні компанія «Квас Бевериджиз»:
- є найбільшим в Україні виробником квасу із зернової сировини з повним циклом виробництва;
- випускає квас ТМ «Ярило», який займає лідерські позиції на ринку квасу в Україні;
- виробляє високоякісний концентрат квасного сусла (ККС), який використовується у харчовій промисловості;
- широко використовує сучасні ресурсо- і енергозберігаючі технології, має програму енергозбереження;
- є соціально відповідальним бізнесом, регулярно надає благодійну допомогу та залучає до роботи соціально незахищених людей.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 284 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz