Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Липень » 30 » Компанія Menu Group планує інвестувати 100 млн грн у новий сервіс доставки їжі в Україні

Розміщення новин компаній

Компанія Menu Group планує інвестувати 100 млн грн у новий сервіс доставки їжі в Україні

Міжнародна компанія Menu Group оголосила про покупку українського агрегатора Eda.ua, який раніше належав Foodout Group.

Menu Group об'єднує служби доставки їжі у Вірменії, Грузії та Білорусі з абсолютним лідерством за обсягами. До кінця року компанія планує вийти на показник GMV у розмірі 35 млн $ та досягнути планового показника доходу в 10 млн $.

Ваган Керобян, засновник Menu Group:
“На сьогоднішній день обсяг ринку доставки готової їжі в Україні становить близько 10-15 млрд грн, він росте стрімко - мінімум на 20% в рік.

У найближчі 2 роки ми маємо намір вкласти в розвиток українського проекту як мінімум 100 млн грн. В Україні ми будемо дотримуватись гібридної моделі бізнесу - самостійно доставляти замовлення готової їжі в 10 містах України під нашим фірмовим брендом menu.ua, а також працювати як агрегатор у 29 містах.

Разом з командою Eda.ua ми плануємо надати високий рівень сервісу для клієнтів та партнерів (ресторанів, кур’єрів) за рахунок глибокого знання ринку України та потреб клієнтів, а також нашого багаторічного успішного досвіду присутності в інших країнах.
Нову службу доставки плануємо запустити вже цієї осені”.

Ринок доставки готової їжі в Україні зростає на 20-25% щороку, що пов'язано зі стрімким зростанням кількості користувачів мобільного інтернету. Більше 60% населення (25 млн чоловік) користуються інтернетом, 15-20% з них замовляють їжу онлайн (4-5 млн чоловік). Зараз онлайн-продажі генерують близько 20% від загального прибутку ресторанів, однак цей показник зростає, оскільки частота замовлень онлайн вже в 2-3 рази перевищує дані по відвідуваності.

Menu Group UK LTD - це міжнародна компанія, яка об'єднує в собі служби доставки їжі з ресторанів в Вірменії, Грузії та Білорусі, які є абсолютними лідерами ринків цих країн. За 6,5 років роботи сервіс досяг високих результатів і займає в СНД 1-е місце за обсягами доставки готової їжі (без Росії). На даний момент проект об'єднує близько 2000 партнерів-ресторанів.

Eda.ua - це безкоштовний сервіс доставки їжі з понад 1500 ресторанів, що працює в 29 містах України. Заснований в березні 2014 року.
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 142 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz