Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Серпень » 10 » Компанія «Параллель» в півтора рази збільшила податкові виплати

Розміщення новин компаній

Компанія «Параллель» в півтора рази збільшила податкові виплати

Податкові виплати компанії «Параллель» до державної скарбниці за 6 місяців 2019 року збільшились на 51% порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Загальна сума податків та обов’язкових платежів, виплачених компанією за період з січня по червень поточного року, склала 834,88 млн грн.

До державного бюджету України перераховано 824,20 млн грн, а місцевий бюджет поповнився на 10,68 млн грн.

Зростання податкових виплат обґрунтовано головним чином збільшенням імпортних закупівель пального.

«Сумлінні податкові виплати дозволяють зміцнити економіку країни, підвищують інвестиційну привабливість України, сприяють виконанню всіх соціальних обов’язків держави перед кожним українцем. Як соціально відповідальна компанія ми працюємо прозоро, стабільно та своєчасно перераховуємо податки в бюджети різних рівнів», - зазначила Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель».
____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 152 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz