Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Червень » 13 » Костянтин Шусторович сконцентрував 100% акцій ПрАТ «КОРІС Україна»

Розміщення новин компаній

Костянтин Шусторович сконцентрував 100% акцій ПрАТ «КОРІС Україна»

3 червня 2019 року Костянтин Шусторович, мажоритарний власник ПрАТ «КОРІС Україна», збільшив приналежну йому частку акцій компанії з 99,83% до 100,00%. Процедура була завершена з дотриманням всіх вимог законодавства України.

Контрольний пакет акцій компанії «КОРІС Україна» був придбаний у французького страхового холдингу APRIL International в липні 2015 року.

Нагадаємо, компанія «КОРІС Україна» була заснована в 1994 році і була піонером практично у всіх видах асистансу.
У липні цього року «КОРІС Україна» відзначає 25-річчя роботи на страховому ринку України. За останні 4 роки компанія вперше за багато років є прибутковою, обсяг бізнесу щорічно збільшується на 20-25%.

Довідка про компанію «КОРІС Україна»:

• Асистує компанія «КОРІС Україна» була створена в 1994 році і є основоположником ринку міжнародного медичного асистансу в Україні.
• Основні напрямки діяльності компанії:
- Туристичний асистанс для виїжджаючих за кордон
- Медичний асистанс всередині України
- Технічний асистанс (допомога на дорозі при поломки, врегулювання страхових випадків по КАСКО і ОСАГО)
• За рік компанія обробляє тисячі звернень від українських туристів із сотень країн світу. Підрозділ технічного асистансу працює з тисячами автомобілістів по всій території України.
• За останні роки компанія удосконалила якість клієнтського сервісу. Був підвищений рівень доступності операторів по всіх каналах комунікацій (телефон, email, SMS, Web), почав роботу новий сайт, впроваджений ряд рішень з телекомунікацій і опрацювання звернень.
• «КОРІС Україна» визнаний лідером в категорії «Міжнародний асистанс» -2015 згідно щорічного рейтингу, проведеного журналом «Insurance TOP».
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 160 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz