Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Лютий » 20 » Кожен другий українець отримує гроші з-за кордону через ПриватБанк, а кожен третій - онлайн

Розміщення новин компаній

Кожен другий українець отримує гроші з-за кордону через ПриватБанк, а кожен третій - онлайн

Кожен другий грошовий переказ, який українці отримують з-за кордону, виплачується через онлайн-сервіси та каси ПриватБанку.

Як повідомила пресслужба банку, в 2019 році з $ 2,2 млрд, які, за даними НБУ, отримали українці з-за кордону, $ 1,16 млрд (3,5 млн переказів, на 10% більше відносно 2018 року) було виплачено саме через сервіси ПриватБанку. У 2019 найбільше грошових переказів через ПриватБанк українці отримали з США ($ 194 млн), Ізраїлю ($ 169 млн), Італії ($ 107 млн), РФ ($ 97 млн) і Польщі ($ 73 млн).

Також 62% переказів за кордон українці відправляють за допомогою сервісів ПриватБанку. Так, за даними НБУ, протягом 2019 року за межі України було відправлено $ 398 млн (в еквіваленті), з них через ПриватБанк було переказано $ 247 млн. Найчастіше українці відправляють перекази в РФ ($ 70 млн), Грузію ($ 29 млн), Азербайджан ($ 17 млн), Китай ($ 15 млн) і Узбекистан ($ 12 млн).

При цьому кожен третій одержувач переказів з-за кордону для зарахування коштів користується цифровими сервісами банку. ПриватБанк першим в Україні, в партнерстві з міжнародними компаніями в області платіжних послуг, запустив новий сервіс «Прямі перекази на рахунок» - перекази грошових коштів на банківські рахунки в Україні. Він дозволив отримувати міжнародні грошові перекази без візиту в банк або використання дистанційних каналів самообслуговування. Тепер відправники переказів з будь-якої точки світу зможуть відправляти грошові перекази безпосередньо на поточний рахунок одержувача в українському банку в форматі IBAN або на його карту.

«Запуск в Україні принципово нового для багатьох країн світу сервісу переказу грошей є результатом партнерства з міжнародними системами переказів - говорить керівник напрямку грошових переказів ПриватБанку Марія Страшко. - Завдяки використанню передових технологій ми зробили для української аудиторії отримання міжнародних переказів простим і комфортним, таким, що не вимагає додаткових зусиль з боку одержувача і це дозволяє ПриватБанку залишатися національним лідером цього ринку».
___________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 77 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz