Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Жовтень » 30 » Країна з ризиками і великим потенціалом - результати опитування щодо бізнес-клімату в Україні

Розміщення новин компаній

Країна з ризиками і великим потенціалом - результати опитування щодо бізнес-клімату в Україні

Американська торговельна палата в Україні спільно з компанією-членом Палати Citi Ukraine представила результати опитування щодо бізнес-клімату в Україні. Це опитування проводилось серед керівників компаній-членів Американської торговельної палати в Україні, а його результати представлені на Інвестиційному форумі RE:think у Маріуполі.

В опитуванні взяли участь топ-менеджери зі 110 компаній-членів Палати. 82% планують розширити свій бізнес в Україні в найближчі 5 років.

88% опитаних прогнозують зростання доходів своїх компаній у 2019 році, 65% збільшують інвестиції в Україну та 64% відзначають покращення інвестиційного клімату.

Найбільш привабливими складовими ведення бізнесу в Україні для інвесторів стали таланти (51% респондентів), помірні витрати на оплату праці (51%) та значний доступ до європейського ринку (44%).

84% опитаних вважають, що органи державної влади України декларують намір у найближчі 5 років продовжувати відкривати ринок України для іноземних інвестицій.

Для 85% респондентів сільське господарство виявилося найбільш привабливою галуззю для інвестицій. На другому місці – ІТ (73%), на третьому – енергетика та відновлювані джерела енергії (45%).

74% опитаних вважають суди найбільшою перешкодою для ведення бізнесу в Україні. На другому місці податкові органи (51%), замикають трійку правоохоронні органи (48%).

«Бізнес-спільнота висловлює стриманий оптимізм щодо нового інвестиційного клімату в Україні – 82% компаній-членів Американської торговельної палати в Україні планують розширити свій бізнес в Україні. Верховенство права – головний виклик, який потребує негайного вирішення. Ключовими галузями для інвестицій є сільське господарство, ІТ та відновлювана енергетика. Українська влада повинна сфокусуватися на подальшому розвитку цих напрямів, існує занепокоєння, що нове законодавство може перешкоджати їхньому подальшому зростанню», – прокоментував результати опитування Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.

Американська торговельна палата в Україні представляє понад 600 компаній-членів – найбільших інвесторів та міжнародних компанії, які працюють в Україні. З 1992 року Палата доносить голос бізнесу до органів державної влади.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 136 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz