Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Будівництво » 2019 » Серпень » 23 » Кращі регіональні забудовники та новобудови

Розміщення новин компаній

Кращі регіональні забудовники та новобудови

У серпні підведені попередні підсумки відбору всеукраїнської премії «Український Будівельний Олімп - 2019». На регіональному ринку нерухомості премійовані наступні компанії та новобудови

За підсумками відбору серед українських будівельних компаній в 2019 році «Забудовником року» визнано компанію «Інтергал-Буд» (м.Львів, м.Київ), яка за 16 років своєї діяльності реалізувала 74 проекти у сфері нерухомості і зараз веде будівництво 19-ти житлових комплексів в різних регіонах України, пропонуючи своїм клієнтам сучасне житло і довгострокові програми розстрочки при його покупці, гарантії якості матеріалів і робіт, власну розвинену соціальну інфраструктуру і зручні транспортні розв'язки в місцях забудови.

Відразу в двох номінаціях «Лідер ринку житла Західної України» і «Стрімкий розвиток та масштабне будівництво у Європі» нагороджена компанія M Group Development з Івано-Франківська. На рахунку компанії десятки успішно реалізованих житлових проектів, які користуються незмінним попитом завдяки оригінальній архітектурі, енергоефективності, розвиненій інфраструктурі та якості забудов. Географія будівництва компанії охоплює не тільки регіони України, а й європейські міста, що підтверджує високі стандарти будівництва M Group Development.

У Черкасах професійною нагородою відзначено ПП «Надія» в номінації «Інноваційні стандарти будівництва» за реалізацію близько 50-ти будівельних проектів, впровадження інноваційних методів та сучасних інженерних технологій будівництва, а також у зв'язку з 25-річним ювілеєм.

СК "Артхаус Груп" (м Хмельницький) нагороджена в номінації «Провідний регіональний забудовник: унікальна архітектура, європейська якість, і комфорт» за реалізацію масштабних проектів ЖК "Кокос Авеню" (Одеська область), ЖК "Олімп" та ЖК "Вільський" (м.Житомир), які відрізняються комфортними рішеннями в плануваннях квартир, якісними матеріалами та високим рівнем благоустрою.

Traksler Development (м.Ужгород) відзначений премією в номінації «Регіональний забудовник року» за багаторічний досвід будівництва житла, яке відрізняється практичністю, продуманістю деталей, комфортом, довговічністю і користується незмінним попитом у мешканців Закарпаття.

У сегменті комерційної нерухомості премійований унікальний комплекс IT-мануфактура (м.Харків) в номінації «Кращий проект IТ-нерухомості 2019 року» за створення цілісної екосистеми для розробки, просування і реалізації IT-проектів, яка включає просторий коворкінг, місця для серверних, офіси в стилі loft, конференц-зал для нетворкінгу і презентацій, готель для гостей і партнерів, квартири для власників бізнесу та співробітників компаній, фудкорти, магазини та заклади громадського харчування.

ЖК "Дніпровська Рів'єра" (м Кременчук) нагороджений в номінації «Висока функціональність, вдале розташування, екологічність та доступність» за натуральні якісні матеріали, власну розвинену інфраструктуру, креативний дизайн фасадів, різноманітність планувань, а також вдале розташуванням, поруч з центром міста і парковою зоною.
ЖК «Преміум Парк» (Житомир) премійований в номінації «Краще співвідношення ціни і якості, надійність і комфорт» за комфортабельні просторі планування, сучасні енергозберігаючі матеріали, екологічність, розвинену інфраструктуру та зручну транспортну розв'язку;

ЖК "Caramel Residence" (Луцьк) одержав премію в номінації «Висока якість будівництва, енергоефективність та екологічність» за комплексний підхід до енергозбереження, застосування якісних сертифікованих будівельних матеріалів, організацію власної інфраструктури, озеленення території забудови.

Премією «Український Будівельний Олімп», заснованої в 2006 році, щорічно відзначаються найбільш значущі будівельні проекти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному порталі Business Olimp Awards www.olimpawards.org
___________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 204 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz