Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Квітень » 2 » КРИСТАЛБАНК надав матеріальну допомогу київській лікарні для боротьби з коронавірусом

Розміщення новин компаній

КРИСТАЛБАНК надав матеріальну допомогу київській лікарні для боротьби з коронавірусом

КРИСТАЛБАНК виділив 150 000 гривень на підтримку роботи київського медичного центру ‚Медбуд‘ по боротьбі з короновірусом COVID-19. Гроші будуть використані на забезпечення лікарні медикаментами, засобами індивідуального захисту для безпечної організації праці медичного персоналу та дезинфікуючими засобами.

З 11 березня 2020 року Постановою кабінету Міністрів України #211 ‚Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19’ проголошено карантин. Керівництвом Держави щодня наголошується на небезпечності нового захворювання, викликаного новим штамом коронавірусу COVID-19, який швидко шириться країнами світу.

‘Ми не можемо залишатися байдужими до масштабної проблеми поширення короновірусної інфекції, яка стрімко охоплює всі регіони України. Будь-який внесок, націлений на боротьбу з COVID-2019, зможе допомогти зберегти життя людей від інфекції‘,- прокоментував Голова Правління КРИСТАЛБАНКу Леонід Гребінський.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 465 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz