Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2019 » Березень » 31 » КРИСТАЛБАНК оголошує конкурс дитячого малюнку «Місто мрії»КРИСТАЛБАНК оголошує конкурс дитячого малюнку «Місто мрії»

Розміщення новин компаній

КРИСТАЛБАНК оголошує конкурс дитячого малюнку «Місто мрії»КРИСТАЛБАНК оголошує конкурс дитячого малюнку «Місто мрії»

КРИСТАЛБАНК оголошує всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Місто мрії», що прикрашатиме стіну біля центрального відділення Банку в місті Київ по вул. Мечникова, 1/4.

До участі запрошуємо всіх дітей віком від 4 до 12 років, що мають бажання відобразити на малюнку місто своєї мрії. Майстри художнього розпису відтворять малюнок переможця на стіні розміром майже 50 кв.м.

Малюнок учасника конкурсу необхідно надіслати на електронну адресу konkurs@crystalbank.com.ua до 10 квітня 2019 року, вказати прізвище, ім’я, по-батькові та вік дитини, а також контактні дані батьків – прізвище, ім’я, по-батькові та телефон.

Малюнок переможця буде обраний конкурсною комісією КРИСТАЛБАНКу.

Бажаємо конкурсантам творчого натхнення та перемоги!
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 182 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz