Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Березень » 25 » КРИСТАЛБАНК разом з дітлахами спортивного проекту Kids Autism Games підтримали хокейну команду «Чайка»

Розміщення новин компаній

КРИСТАЛБАНК разом з дітлахами спортивного проекту Kids Autism Games підтримали хокейну команду «Чайка»

24 березня на льодовій ковзанці «Атек» відбулася гра за участю хокейної команди «Чайка», яку відвідали дітлахи від 3 до 14 років спортивного благодійного проекту Kids Autism Games.

Організацію відвідування гри забезпечив КРИСТАЛБАНК, який виступає партнером ХК «Чайка», а також з 2016 року підтримує унікальний благодійний проект Kids Autism Games.

Хокейна гра відбулася в рамках півфіналу малого весняного кубку. Дітлахи вболівали та підтримували улюблену команду на трибунах. Після гри спортсмени ХК «Чайка» запросили юних уболівальників на лід та провели веселу фотосесію.

«Для КРИСТАЛБАНКу велика честь об’єднатися з хокеїстами заради спільної мети – прилучати українських дітлахів до спорту. Разом ми зможемо підтримувати інтерес до спортивних занять та сприяти гарній фізичній підготовці нашої молоді», - відзначив Голова Правління Леонід Гребінський.

Хокейна команда «Чайка» була заснована ще у 2009 році. «Нам важливо, щоб відвідування спортивних ігор, стало доброю традицією для дітлахів. Своїм особистим прикладом ми мотивуємо до здорового способу життя. Бажання займатися спортом потрібно розвивати з раннього дитинства», - прокоментував капітан ХК «Чайка» Микита Уваркін.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 129 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz