Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2019 » Грудень » 3 » КРИСТАЛБАНК визнано Банком року 2019!

Розміщення новин компаній

КРИСТАЛБАНК визнано Банком року 2019!

2 грудня 2019 року в ресторані «АРИСТОКРАТ» (Hotels «VISAK») за адресою: Оболонська Набережна 17, м. Київ, відбулася урочиста церемонія нагородження банків у рамках XI всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ - 2019».

Організатором конкурсу виступає Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ».

КРИСТАЛБАНК вкотре став переможцем у номінації «Банк року №1 за умовами іпотечного кредитування». Голові Правління Леоніду Гребінському висловили подяку та вручили диплом за вклад у розвиток напрямку іпотечного кредитування в Україні та створення найкомфортніших умов на придбання власного житла для населення.

«Велика честь вкотре отримати визнання за труд спеціалістів Банку. Наша головна мета – зробити так, щоб якомога більше українських родин мали власне якісне житло. Ми постійно аналізуємо ринок та основні потреби Клієнтів і щороку розробляємо програми кредитування з умовами, які повністю відповідають очікуванням позичальників для безболісного оформлення кредиту в КРИСТАЛБАНКу», - прокоментував Леонід Гребінський.

КРИСТАЛБАНК пропонує спільні програми з будівельним гігантом ПРАТ «ХК «Київміськбуд», який очолює рейтинги найбільших та найнадійніших столичних забудовників.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 101 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz