Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Жовтень » 2 » «Культ Фермерства»: аграрна прем’єра на найбільшій сцені країни

Розміщення новин компаній

«Культ Фермерства»: аграрна прем’єра на найбільшій сцені країни

– Сьогодні відбувається історична подія – злука аграрної галузі – в лиці Агропорту та балетної трупи Схід Opera, - відзначив головний режисер Схід Opera Армен Калоян під час презентації проекту КультФермерства, що відбулася 30 вересня у Великій Залі Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка.

#КультФермерства – спільний культурно-фермерський проект, що народився на стику культур та сезонів - старту 144 театрального сезону ХНАТОБ / СХІД OPERA та завершення 6-го аграрного сезону Агропорт 2019

– Шість років поспіль Агропорт всіляко сприяв тому, аби стерти грань між мистецьким та аграрними заходами та об’єднати їх, адже agriculture – це і є культура ведення сільського господарства, – зауважив генеральний менеджер Agroport Ukraine, Дмитро Титаренко. – І нам це успішно вдавалося завдяки тим ініціативам та заходам, які ми перші впроваджували з партнерами з різних галузей – це і органічні рекорди, і покази фільмів під час аграрних подій, і вишукані вечори з відзнаками, і фейшен-покази та багато іншого.

Так! Дійство, яке спільними діями створили організатори перевищили усі очікування. У фойє театру під акомпанемент скрипалів та віолончелістів - гостей зустрічала фотовиставка Органічні рекорди України, яка нагадаємо була вперше презентована наприкінці серпня у приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України. Друга частина – це презентація анімаційних малюнків «Органік Це...» - пародія на всім відому історію «Love Is...». А об’єднала все фотоекспозиція за участю трупи Національного балету на сімейній молочній фермі «Благодатне».

Експозиція триватиме до 20 жовтня та стане частиною ще однієї культурної події – Agroport Awards, нагородження найкращих аграрних підприємств, що відбудеться 10 жовтня в перший день роботи форуму-виставки Agroport East Kharkiv 2019.

Однак, найцікавіше, як завжди відбулося безпосередньо у Великій залі театру. На найбільшій сцені країни воєдино злилися два світи – два важливих для України культурні пласти AgriCulture та «Високе мистецтво» – і возз’єдналися вони шляхом кінематографу та дивовижної театральної постановки від балетної групи Схід Opera.

– Я вдячний усім учасникам проекту за те, що завдяки їм ми з вами маємо можливість відчути поєднання культури. Культури яка є та має бути в кожній галузі – як культура виробництва так і споживання, – наголосив генеральний директор ХНАТОБ Олег Орищенко.
________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 152 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz