Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Будівництво » 2019 » Березень » 16 » KyivBuild Ukraine 2019 – головна подія будівельної галузі в Україні!

Розміщення новин компаній

KyivBuild Ukraine 2019 – головна подія будівельної галузі в Україні!

З 14 по 17 травня 2019 року в МВЦ столиці відбудеться 21-а Міжнародна будівельна та інтер’єрна виставка KyivBuild Ukraine 2019!

KyivBuild - Міжнародна будівельна виставка, в якій щорічно беруть участь понад 200 компаній - виробники і постачальники будівельних, оздоблювальних матеріалів та інструментів, техніки і обладнання. 21-а Міжнародна виставка KyivBuild Ukraine проходитиме одночасно з найбільшою інженерною виставкою Східної Європи АкваТерм-Київ та єдиною в Україні Міжнародною виставкою професійного інструменту та садової техніки Intertool.

Поєднання суміжних тематик, якими, безумовно, є будівництво та оснащення споруд будівель та інших об’єктів системами опалення, вентиляції, водопостачання, а також представлення якісного професійного інструменту, збільшують практичну привабливість експозиції виставок для бізнес-аудиторії. Спільний напрямок розвитку галузей, націленість на енергоефективність та ресурсозбереження не лише єднатимуть експозиції виставок, а й допоможуть відвідувачам знаходити комплексне рішення. Як показують дослідження: забудовники, інвестори, архітектори та дизайнери, підприємці – це спільна аудиторія для обох виставок. Саме тому, комплексна пропозиція: усе розмаїття будівельних матеріалів, декору, оздоблення поруч з інженерними рішеннями для будівництва, а також якісний інструмент від виробників та дилерів – найкраще сприятиме формуванню цілісної картини підготовки, проектування та спорудження різнопланових об’єктів.

Серед розділів виставки KyivBuild Ukraine 2019:

- Будівельні матеріали
- Будівельне обладнання
- Віконні та фасадні системи
- Ізоляція
- Інтер'єр
- Ландшафтна архітектура (new)
- Лакофарбова продукція (new).

Травневі дати виставки відкривають нові горизонти для розвитку традиційно потужного та популярного розділу виставки «Будівельне обладнання», адже це унікальна можливість розмістити габаритні машини та механізми «open-air» та підвищити ефективність участі. Також, у зв’язку з розширенням виставки, до розділів KyivBuild у 2019 році будуть додані Ландшафтна архітектура та Лакофарбова продукція. Традиційно, на виставці будуть представлені національні павільйони компаній з Індії, Німеччини та Китаю.

Серед компаній, що вже заявили про участь в міжнародній виставці KyivBuild 2019 - ERMAK CONCRETE AND CONSTURCTION MACHINES Co. ltd. (Туреччина), POLARMATIC OY (Фінляндія), PolyPIU' Srl (Італія), SCHMiDT, TECHMATIK S.A. (Польща), VAVEX 1990 s.r.o. (Чехія), ТМ ALENOR, ТОВ БАЙХІМ-Україна, ПАТ БЕТОНМАШ, VANOPL (Україна), INTERATLETIKA (Україна), B&G (Україна) та багато інших.

Кожен із 4х днів на KyivBuild Ukraine буде насичений безліччю подій та допоможе відвідувачам збільшити кількість контактів і зустрічей, організувати оптимальний графік роботи, знайти нових партнерів та оцінити ринок і конкурентне середовище галузі.

Кращі пропозиції будівельних матеріалів, обладнання, віконних та фасадних систем, ізоляції, інтер’єру, ландшафтної архітектури та лакофарбової продукції чекають на вас на KyivBuild Ukraine 2019!

До зустрічі 14-17 травня в Міжнародному Виставковому Центрі.

Контакти:
Ярослав Ященко, директор виставки
Tel: +380 (44) 496 86 45 (ext. 262)
+380 093 486 41 95
E-mail: Y.Yashchenko@pe.com.ua
Web: www.worldbuild-kiev.com.ua

Промокод для отримання безкоштовного запрошення RK2019

_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 243 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz