Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 11 » «Лото-Забава»: гравець з Вінниччини виграв 200 000!

Розміщення новин компаній

«Лото-Забава»: гравець з Вінниччини виграв 200 000!

9 червня під час розіграшу 1035-го тиражу української лотереї «Лото-Забава» було виграно один з головних призів розміром у 200 000 гривень.

Придбати щасливий білет і закреслити у ньому три горизонталі з двома пільговими підковками пощастило гравцеві, який 7-го червня завітав до точки продажу лотерейних білетів, що у місті Теплик Вінницької області за адресою: вул. Незалежності, 24. На гру переможець витратив 15 гривень, за які придбав білет №0199333, і вже через кілька днів став найбільшою зіркою тиражу. Варто зазначити, що якби першою з великого лототрону 9 червня у прямому ефірі випала кулька з парним числом, щасливчик з Вінницької області за тих самих умов гарантовано виграв би приз розміром у 1 мільйон гривень. Але цього тижня перша кулька виявилась непарною - 39.

Разом із тим тираж запам’ятався ще цілою низкою щасливчиків, яким пощастило виграти чималі грошові призи. Так, в оновленому конкурсі «Мані на дивані» було виграно призів на загальну суму 60 000 гривень. Максимальний приз розміром у 50 000 гривень дістався гравцю з Києва на ім’я Ольга - вона змогла підтвердити, що дивиться прямий ефір, після чого правильно вгадала, якому малюнку з верхнього ряду відповідає малюнок з нижнього на спеціальному стенді. За правилами гри, такий збіг гарантує виграш півсотні тисяч гривень.

Наступний гравець «Мані на дивані» - Василь Миколайович з Київської області, так само довів, що дивиться прямий ефір, але правильно вгадати збіг картинок на спеціальному табло не зміг, тож розмір його фінального призу склав 10 000 гривень. Звертаємо увагу, що ці гроші переможці виграли, не виходячи з дому.

Нагадаємо, що відповідно до нових правил інтерактивного конкурсу «Мані на дивані», узяти в ньому участь відтепер можуть не тільки гравці, які дивляться у цей момент розіграш «Лото-Забава» по телевізору, але й ті, хто не має змоги спостерігати за трансляцією. Відрізняються лише суми виграшів. Щасливчик конкурсу миттєво виграє 5 000 гривень, якщо дивиться прямий ефір, або 500 гривень, якщо не дивиться. Після цього гравець отримує шанс збільшити свій початковий виграш у два рази чи десять разів, залежно від того, чи зможе правильно скласти пазл з малюнків на оновленому табло «Мані на дивані».

Ще однією зіркою у студії стала мати трьох дітей - Наталя Дмитрівна Іванченко, яка приїхала до студії «Лото-Забава» з смт Пісківка Київської області та виграла у конкурсі «Багаті та Відомі» 100 000 гривень! Виявилось, що переможниця, яка сиділа на 19 місці у зеленому секторі, приїхала до студії не сама, а разом з чоловіком, який є постійним гравцем найпопулярнішої української сімейної лотереї. Пані Наталя розповіла, що саме чоловік придбав і подарував їй білет, завдяки якому вона потрапила до студії, а коли зрозуміла, що стала головною переможницею конкурсу, довго не могла повірити, що це трапилося саме з нею. Свій виграш переможниця, будучи вчителькою за фахом, планує витратити на освіту своєї старшої доньки - Вікторії, яка наразі є студенткою.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1035-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення своїх виграшів.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 156 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz