Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Квітень » 12 » «Лото-Забава»: на Львівщині виграно 300 000 у конкурсі «Парочка»

Розміщення новин компаній

«Лото-Забава»: на Львівщині виграно 300 000 у конкурсі «Парочка»

7 квітня 2019 року під час розіграшу 1026-го тиражу «Лото-Забава» було виграно 300 000 гривень у постійному конкурсі «Парочка». Переможець конкурсу придбав свій щасливий білет №0056963 у м.Червоноград на фірмовому столі «М.С.Л.», який розташовано у магазині на вул. Сокальська, 6. Виграшна комбінація з кульок на солодкі 300 000 гривень цієї неділі виглядала так: 66, 06, 61, 45, 73, 57, 40, 44, 62.

Нагадаємо, для участі у конкурсі необхідно при купівлі білета «Лото-Забава» замовити додаткову ігрову комбінацію «Парочка», яка коштує 5 гривень. У цілому, можна придбати від однієї до п’яти «Парочок» в одному былеті. Чим більше комбінацій замовлено, тим більше шансів на виграш!

Переможцем конкурсу «Багаті та Відомі» став енергетик з Черкас – Руслан Коваль. У студії «Лото-Забава» Руслан Анатолійович опинився разом зі своїм сином Антоном, який теж був серед основних гравців та займав місце №3 у червоному ряді. Цікаво, що обидва гравці опинились на прямому ефірі улюбленої лотереї завдяки виграшним комбінаціям, які зареєструвала дружина пана Руслана. Не маючи змогу самостійно відвідати столицю заради участі у «Лото-Забава», жінка відправила до Києва чоловіка та сина. Завдяки тому, що колесо конкурсу обрало місте 14-ть у синьому ряді - Руслан Анатолійович вмить став переможцем, виграв 50 000 гривень та отримав шанс збільшити свій приз у супергрі. Скориставшись нагодою, герой конкурсу зміг подвоїти виграш та здобути 100 000 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає всіх переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення їх виграшів.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 170 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz