Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Квітень » 19 » «Лото-Забава»: на Одещині виграно 1 000 000 гривень

Розміщення новин компаній

«Лото-Забава»: на Одещині виграно 1 000 000 гривень

Щасливим містом народження нового мільйонера став Білгород-Дністровський в Одеській області. Цією подією відзначився розіграш 1027-го тиражу «Лото-Забава», що відбувся 14 квітня 2019 року. Гравець закреслив три горизонталі з однією пільговою підковкою та виграв 1 000 000 гривень у рамках «Великої гри». Виграшний білет №0072847 було придбано у «ЛОТО маркеті» за адресою: м.Білгород-Дністровський, вул. Московська, 27.

Переможець став 324-м щасливчиком на лічильнику «Фабрики мільйонерів» і дванадцятим у цьому році.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» традиційно запрошує новоспеченого мільйонера долучитися до елітарного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», завітати до Києва та провести неймовірні вихідні у рамках подарункової програми «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб. До речі, саме в день перемоги 12 мільйонера 2019 року до студії «Лото-Забава» завітала одна з почесних учасниць «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» - Світлана Громова разом зі своїм чоловіком Миколаєм. Світлана Володимирівна виграла свій 1 000 000 гривень під час розіграшу 1019 тиражу від 17 лютого 2019 року. Подружжя приїхало із Запорізької області та провело незабутній уїк-енд у рамках ексклюзивної програми «Два дні з життя мільйонера».

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає головного переможця або головну переможницю 1027-го тиражу «Лото-Забава» і радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 144 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz