Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 29 » «Лото-Забава»: на Одещині виграно мільйон

Розміщення новин компаній

«Лото-Забава»: на Одещині виграно мільйон

23 червня 2019 року за результатами проведення тиражу №1037 української державної лотереї «Лото-Забава» стало відомо про зрив одного з головних призів розміром у 1 мільйон гривень. Його власником став гравець, якому пощастило 18-го червня придбати лотерейний білет №0046746 вартістю 10 гривень у смт Ширяєве Одеської області, на точці розповсюдження, що знаходиться за адресою: вул. Калініна, 122. Минулої неділі, під час розіграшу лотереї, цьому гравцеві вдалося закреслити у своєму білеті три горизонталі з однією пільговою підковкою в одному ігрово
му полі - а це, за правилами гри, гарантує приз в один мільйон.

Наразі відомо, що цей щасливчик став 333-м мільйонером - саме стільки їх з’явилося за весь час існування «Лото-Забава» - майже за 20 років. А цього року переможець з Одещини став уже 21-м гравцем, якому пощастило виграти грошовий приз із шістьма нулями.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає новоспеченого багатія та запрошує його завітати до Києва, стати почесним учасником «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» і взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб. Нагадаємо, що такою пропозицією вже скористалося чимало мільйонерів і мультимільйонерів, і однією з нещодавніх гостей була Галина Кориневич, яка 19 травня 2019 року приїхала за заповітним чеком до студії «Лото-Забава» з м.Долина Івано-Франківської області.

Дізнатись більше про історії щасливчиків з «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» можна на офіційному сайті «М.С.Л.».
Компанія запрошує головного переможця тиражу №1037 лотереї «Лото-Забава» з Одещини якомога швидше звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.
Нагадуємо, що розіграші «Лото-Забава» відбуваються щонеділі о 09:00 на телеканалі «1+1».
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 195 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz