Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Квітень » 5 » «Лото-Забава»: резервному гравцю з Харкова пощастило на 250 000 гривень

Розміщення новин компаній

«Лото-Забава»: резервному гравцю з Харкова пощастило на 250 000 гривень

31 березня 2019 року відбувся 1025-й тираж української державної лотереї «Лото-Забава». Цього разу у конкурсі «Багаті та Відомі» переможницею виявилась мешканка міста Харків на ім’я Алла, яка приїхала до студії та посіла місце №19 у зеленому ряду. Виграш щасливиці склав 250 000 гривень, але цікавим є той факт, що пані Алла приїхала до студії у якості резервного гравця. Кожного тиражу в студію запрошуються резервні гравці на випадок відсутності основного гравця.

31-го березня саме така ситуація і трапилася. З’ясувалося, що основний гравець, який мав посісти 19 місце, прибув до студії без паспорту, тому не зміг підтвердити свою особу, як того вимагають правила участі у грі в студії.
Завдяки цьому, пані Алла, яка була резервним гравцем з усіма необхідними документами, змогла посісти його місце та виграти 250 000 гривень. Зі слів переможниці, вона почала грати майже з перших тиражів, через кілька місяців після народження доньки, яка, до речі, 31-го березня також була присутня у студії.

У постійному конкурсі «Мані на дивані» також не обійшлося без пригод. Так, перший гравець, до якого змогли додзвонитися ведучі, встиг вчасно підняти слухавку, проте, після того, як Анатолій Гнатюк і Лариса Руснак повідомили, що йому телефонують з «Лото-Забава», зв’язок неочікувано перервався та відновити його вже не вдалося.

Проте наступна учасниця конкурсу на ім’я Ірина, яка самостійно додзвонилася до студії, змогла не тільки правильно відповісти на питання ведучих і виграти 20 000 гривень, але й зголосилася на супергру «Більше-менше», завдяки якій збільшила свій початковий виграш до 40 000 гривень!

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає всіх переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення їх виграшів.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 185 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz