Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Травень » 29 » «Лото-Забава»: у Києві виграно 1 000 000 гривень

Розміщення новин компаній

«Лото-Забава»: у Києві виграно 1 000 000 гривень

Під час розіграшу 1033-го тиражу «Лото-Забава», що відбувся 26 травня 2019 року, у «Великій грі» було виграно 1 000 000 гривень.

Першою з великого лототрона випала кулька з непарним числом 19, а тому інтрига протрималась до фіналу. Щасливчик, якому вдалося виграти 1 000 000 гривень, закреслив три лінії з однією пільговою підковкою. Виграшний білет було придбано у київському кіоску ТОВ «ДЛУ» №040, який розташовано на проспекті Свободи, 13. Лічильник «Лото-Забава» зафіксував уже 331-го мільйонера за всю історію існування лотереї та дев’ятнадцятого у цьому році.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» традиційно запрошує новоспеченого мільйонера долучитися до елітарного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», завітати до Києва та провести неймовірний уїк-енд у рамках подарункової програми «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб. Цим подарунком уже скористалась Галина Кориневич, яка приїхала до студії «Лото-Забава» 19 травня для урочистого вручення чека на 1 000 000 гривень. Переможниця провела насичені вихідні у столиці, родзинкою яких стали відвідування Дня народження заміського зоопарку «12 місяців» і кон
церту симфонічного року Rockoko.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає головного переможця або головну переможницю 1033-го тиражу та радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 153 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz