Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Травень » 13 » «Лото-Забава»: у Волинській області виграно 1 000 000 гривень

Розміщення новин компаній

«Лото-Забава»: у Волинській області виграно 1 000 000 гривень

Народженням нового мільйонера відзначився розіграш 1029-го тиражу «Лото-Забава», що відбувся 28 квітня 2019 року.

Гравець закреслив три горизонталі з однією пільговою підковкою та виграв 1 000 000 гривень у рамках «Великої гри».

Виграшний білет №0326063 було придбано на фірмовому острівку «М.С.Л.», що знаходиться у магазині за адресою: м.Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 12. Переможець став 327-м щасливчиком на лічильнику «Фабрики мільйонерів» і п‘ятнадцятим у цьому році.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» традиційно запрошує новоспеченого мільйонера долучитися до елітарного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», завітати до Києва та провести неймовірні вихідні у рамках подарункової програми «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб. Цим запрошенням уже скористалася одна з почесних учасниць «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» - Світлана Громова разом зі своїм чоловіком Миколаєм. Світлана Володимирівна зірвала 1 000 000 гривень під час розіграшу 1019-го тиражу від 17 лютого 2019 року. Подружжя приїхало із Запорізької області т
а провело незабутній уїк-енд у рамках ексклюзивної програми «Два дні з життя мільйонера».

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає головного переможця або головну переможницю 1029-го тиражу «Лото-Забава» і радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 120 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz